X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Spróbuj swych sił na Akademii Sinfonia Varsovia

Ostatnia aktualizacja: 27.08.2018 09:33
Akademia Sinfonia Varsovia na pewno pomaga młodym talentom - mówi Malina Sarnowska.  - Wierzę, że tych talentów jest sporo. Trzeba uwierzyć w siebie. A my chcemy być instytucją wspierającą - dodaje. 
Audio
  • Malina Sarnowska, kierowniczka działu edukacji Orkiestry Sinfonia Varsovia opowiada o naborze do Akademii Sinfonia Varsovia (Stacja Kultura/Czwórka)
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: Algirdas Gelazius/shutterstock.com

Trwa nabór do 7. edycji Akademii Sinfonia Varsovia. W sezonie 2018/2019 organizatorzy zapraszają studentów i absolwentów klas instrumentów smyczkowych uczelni muzycznych, którzy nie ukończyli 26 lat. - Na Akademii można sprawdzić się, na ile się w siebie już wierzy, i ile jeszcze wsparcia z zewnątrz można otrzymać - mówi gość Kasi Dydo. - Będziemy robić wszystko, żeby plotki mówiące, że "otwieramy drzwi do najlepszych orkiestr w Polsce i za granicą" zostały potwierdzone, a chcemy to potwierdzać naszymi działaniami - dodaje z uśmiechem. 

Akademia Sinfonia Varsovia ma na celu pokazanie młodym muzykom różnych ścieżek, nakierowanie na różne działania, nie tylko związane z muzyką i światem orkiestr. W programie zajęć Akademii znalazły się więc, obok lekcji indywidualnych z liderami sekcji, zajęcia coachingowe. A jak wyglądają przesłuchania wstępne? Jakie utwory należy przygotować? Na co stawiają muzycy orkiestry? Co to wszystko ma wspólnego z piłką nożną? O tym w rozmowie ze "Stacji Kultura". 

***

Tytuł audycji: Stacja Kultura

Prowadzi: Kasia Dydo

Gość: Malina Sarnowska (kierowniczka działu edukacji Orkiestry Sinfonia Varsovia)

Data emisji: 27.08.2018

Godzina emisji: 10.16

pj

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Studio Eksperymentalne Polskiego Radia na wystawie w Karlsruhe

Ostatnia aktualizacja: 21.07.2018 15:00
"Przez dźwiękoszczelną kurtynę. Studio Eksperymentalne Polskiego Radia" to tytuł wystawy poświęconej wyjątkowemu na światową skalę studiu Polskiego Radia, o którym twórcy mówili, że jest "warsztatem twórczej pracy z dźwiękami".  
rozwiń zwiń

Czytaj także

Dziarma: już nie tłamszę swojej osobowości

Ostatnia aktualizacja: 03.08.2018 15:50
- Dziś wzrosła mi pewność siebie i już nie boję się pokazywać, jaka jestem naprawdę. Słuchacze utożsamiają się z moim przekazem i razem tworzymy "klub dziwaków" - opowiada Agata Dziarma Dziarmagowska.
rozwiń zwiń