Rihanna bez filtra. Czy Peter Berg odważy się ją obnażyć?

Ostatnia aktualizacja: 30.08.2018 14:00
- To artystka, która totalnie wierzy w to, co robi. Wie, czego chce i nieprzypadkowo zdobyła wyjątkową pozycję w świecie sztuk wszelakich. Nic dziwnego, że ludzie chcą o niej robić filmy - mówi dziennikarz muzyczny Marcin Kusy.  
Audio
  • Powstaje dokumentalny film o Rihannie - czego możemy się spodziewać? (Stacja Kultura/Czwórka)
Rihanna na koncercie w Hollywood w 2015 roku
Rihanna na koncercie w Hollywood w 2015 rokuFoto: Debby Wong / Shutterstock.com

Wkrótce więcej o życiu Barbadoski dowiemy się z dokumentu reżyserowanego przez Petera Berga. - U niej sporo dzieje się nie tylko za kulisami tras koncertowych, ale też prywatnie - opowiada dziennikarz radiowej Jedynki. - A ponieważ jawi mi się ona jako osoba dość krnąbrna, mam nadzieję, że wywinie twórcom filmu niejednego koziołka - dodaje. 


Czytaj także
rihanna pap 1200.jpg
Futro w popkulturze? "Głównie w gangsterskim klimacie"

To nie pierwszy kontakt ikony popu ze światem filmu. Rihanna grała już u Luca Bessona w produkcji "Valerian i Miasto Tysiąca Planet", wystąpiła także w "Ocean's 8", u boku m.in. Sandry Bullock, Cate Blanchett i Anne Hathaway.

Czy artystka ma szansę zostać gwiazdą kina? A może lepiej, żeby poświęciła się muzyce? Co z nową płytą Rihanny? W jaki sposób producenci stworzyli jej wizerunek? O tym m.in. w materiale Damiana Sikorskiego.

***

Tytuł audycji: Stacja Kultura

Prowadzi: Kasia Dydo

Materiał przygotował: Damian Sikorski

Data emisji: 30.08.2018

Godzina emisji: 11.40

kul/ac

Czytaj także

M.I.A.: nie gdybam, tylko działam

Ostatnia aktualizacja: 16.05.2018 15:20
- Jeszcze pięć lat temu mówiono, że jestem terrorystką, teraz czynią ze mnie gwiazdę, która ma milionowe zasięgi. Sama siebie pytam: jak to się stało? - mówi wokalistka, kompozytorka i producentka M.I.A. 
rozwiń zwiń
Czytaj także

Marysia Starosta: "Ślubu nie będzie" to płyta jak pamiętnik

Ostatnia aktualizacja: 26.07.2018 14:55
Po 10 latach Marysia Starosta wydaje drugą solową płytę. - "Ślubu nie będzie" to pierwszy album, który traktuję poważnie i zastanawiam się, jak zostanie przyjęty - mówi artystka.   
rozwiń zwiń