"Planeta Singli 2". Więdłocha w dresach - kostium bardziej dziadowski, niż romantyczny

Ostatnia aktualizacja: 13.11.2018 12:01
- W "Planecie Singli 2" moja bohaterka, Ania, ma już swoje zdanie. Ta część zaczyna się od awantury i rozstania - opowiada Agnieszka Więdłocha, aktorka. - Było tu dużo więcej rzeczy dla mnie do zagrania - dodaje. 
Audio
  • Agnieszka Więdłocha opowiada o filmie "Planeta Singli 2" (Stacja Kultura/Czwórka)
Agnieszka Więdłocha
Agnieszka WiędłochaFoto: Adam Świetlicki/Czwórka

Jednym z kostiumów Agnieszki Więdłochy w tym filmie jest szlafrok i dresy, do tego rozciągnięty podkoszulek, czasem czapka i kożuszek. - To jeden z moich ulubionych kostiumów, w jakich do tej pory grałam - zdradza aktorka. - Kostiumografce było ciężko przeforsować ten ubiór. To  bardziej dziadowskie, a nie romantyczne. Miałyśmy mega ubaw komponując ten kostium - dodaje. 

Sam Akina, reżyser ma niezwykłą życzliwość do aktorów. Wiedział, co chce pokazać, ale był otwarty na propozycje aktorów Agnieszka Więdłocha

Agnieszka Więdłocha wspomina fantastyczną atmosferę na planie filmowym, nowe przyjaźnie. Z nostalgią i uśmiechem wraca też do pierwszej części obrazu, w której jednego dnia musiała zagrać 10 randek z różnymi mężczyznami. "Planeta Singli 2" przyniosła też pewne randowo-aktorskie wyzwanie. W rozmowie z Kasią Dydo Agnieszka Więdłocha zdradza szczegóły randki w okularach VR. Wspomina też pracę z wyjątkowymi dziećmi i zagranicznym reżyserem, który w ogóle nie zna języka polskiego. Panie przenoszą się też w świat teatru, w którym aktorka została wyróżniona nagrodą "Złotej Maski" za rolę w spektaklu "Tajemnice z Salem". Jakie miejsce w jej życiu zajmuje teatr? Jaki jest los kobiet w branży aktorskiej? O tym m.in. w nagraniu z audycji "Stacja Kultura". 

***

Tytuł audycji: Stacja Kultura

Prowadzi: Kasia Dydo

Gość: Agnieszka Więdłocha (aktorka)

Data emisji: 13.11.2018

Godzina emisji: 10.08

pj

Czytaj także

Agnieszka Więdłocha randkuje na "Planecie singli"

Ostatnia aktualizacja: 04.02.2016 13:30
– Nie ukrywam, że jestem podobna do postaci, którą gram. Też wierzę w prawdziwą miłość i w rycerza na białym koniu – mówiła aktorka telewizyjna, filmowa i teatralna.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Premiery filmowe: "Planeta Singli 2", "Winni", "Chef Flynn - najmłodszy kucharz świata"

Ostatnia aktualizacja: 09.11.2018 15:30
- Pierwsza część tego filmu udowodniła, że polska komedia romantyczna to nie jest oksymoron. Dostaliśmy całkiem wdzięczną opowieść, sprawnie żonglującą sprawdzonymi na świecie rozwiązaniami - wspomina Łukasz Muszyński. Czy "Planeta Singli 2" powtórzy ten sukces?
rozwiń zwiń