Agnieszka Musiał z albumem "Jestem u siebie" w Czwórce

Ostatnia aktualizacja: 15.02.2023 08:25
W audycji gościem będzie m.in. Agnieszka Musiał, która opowie o swojej płycie „Jestem u siebie”, współpracy z Leskim i planach artystycznych.
Nad płytą Jestem u siebie Agnieszka Musiał pracowałą z Janem Smoczyńskim.
Nad płytą "Jestem u siebie" Agnieszka Musiał pracowałą z Janem Smoczyńskim.Foto: Paweł Kocan/Agora Music/mat. prasowe

Od 18. stycznia najnowszy album Agnieszki Musiał jest dostępny we wszystkich serwisach streamingowych oraz najważniejszych sklepach muzycznych. "Jestem u siebie" to czternaście zmyślonych historii, które wydarzyły się naprawdę.

- "Jestem u siebie" to zapis moich przeżyć ubranych w czternaście historii. Jeszcze nigdy nie opowiadałam o tym co u mnie w tak bezpośredni sposób - mówi artystka. - Zachęcona reakcjami moich najcudowniejszych słuchaczy poczułam, że chcę opowiedzieć jak najwięcej nie zastanawiając się czy to nie za dużo.

Pierwszą z historii jest właśnie "Po rozmowie". Miesiąc po wydaniu albumu "Jestem u siebie", Agnieszka Musiał zaprasza w delikatną podróż do chwil tuż po... rozmowie. W tę podróż wybrała się wraz z Leskim.

- "Po rozmowie" jest pierwszą piosenką, która powstała na albumie. To zapis uczucia, które towarzyszy po rozmowie z kimś, kto jest nam bliski. Niespodziewanie, na kilka tygodni przed oddaniem całego materiału do piosenki dograł się Leski, jego wrażliwość wzmocniła jeszcze bardziej przesłanie - opowiada Agnieszka Musiał. - Chciałam żeby obraz płynął tak jak płynie tekst, żeby też falował jak faluje muzyka. Wiem, że opowiadam trochę metaforami ale ten klip trzeba zobaczyć… a piosnkę posłuchać. Od razu zrozumiecie… 


Źr. Agnieszka Musiał feat. Leski ~ Po rozmowie (Official Video)

Zobacz także: 


***

Na audycję z cyklu "Stacja Kultura" w piątek (17.02) o godz. 10.00 zaprasza Kasia Dydo

aw/mat. pras.


Zobacz więcej na temat: Czwórka MUZYKA rozrywka
Czytaj także

Riedel, "Magik" i Elvis – herosi muzyki na dużym ekranie

Ostatnia aktualizacja: 12.08.2022 08:30
"Skazany na bluesa", "Zimna wojna", "Jesteś Bogiem" – to tylko kilka przykładów filmów muzycznych, które zawojowały ekrany rodzimych kin. Tego typu produkcje bardzo podobają się polskim widzom.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Snail Mail - nowe pokolenie indie rocka

Ostatnia aktualizacja: 26.10.2022 15:00
"Lush" - pierwsza płyta Lindsey Jordan, wydana pod pseudonimem Snail Mail - ukazała się w 2018 roku. Wtedy to o Amerykance zaczęto mówić, że jest główną postacią nowego pokolenia indie rocka. 
rozwiń zwiń