Zakazana miłość krasnali kwitnie, gdy nikt nie patrzy

Ostatnia aktualizacja: 07.05.2011 11:00
Najsłynniejsza historia miłosna przeniesiona do świata krasnali ogrodowych. Do kin trafia właśnie "Gnomeo i Julia" – animacja dla małych i dużych.
Audio

W polskiej wersji językowej filmu "Gnomeo i Julia" występują ulubieńcy polskich widzów, m. in. Natasza Urbańska, Borys Szyc i Maciej Stuhr. Ten ostatni był gościem "Stacji Kultura".

- Do studia dubbingowego chodzę z przyjemnością. Zawsze, gdy tam idę uśmiecham się, cieszy mnie fakt, że będę mógł bezkarnie pooglądać kreskówki. To sprawia mi wielką frajdę. W tym zawodzie to taka wisienka na torcie – tak o swoim wkładzie w animowaną produkcję opowiadał reporterce "Stacji Kultura" filmowy Gnomeo, czyli Maciej Stuhr.

Aktor zwraca uwagę również na minusy takiej pracy. Jak tłumaczy, jest ona "mało towarzyska", ponieważ w studiu pracuje się tylko z realizatorem.

- Bardzo trudno jest  nauczyć się dubbingu, ale ci którzy mają do niego smykałkę, robią to na pstryknięcie - dodaje aktor.

Jeżeli chcecie dowiedzieć się, czy Maciej Stuhr zamierza rywalizować ze swoim ojcem i pobić sukces dubbingowy Jerzego Stuhra - Shreka, wystarczy kliknąć w ikonę dźwięku znajdującą się w ramce po prawej stronie.

mg

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Uczta dla miłośników kina dokumentalnego

Ostatnia aktualizacja: 06.05.2011 09:27
Projekcją filmu "Nie zależy wam na prawdzie" rozpocznie się w Szczecinie festiwal filmów dokumentalnych Planete Doc.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Weź urlop – spędź go w kinie!

Ostatnia aktualizacja: 06.05.2011 15:00
Rozpoczął się festiwal Tarnowska Nagroda Filmowa.
rozwiń zwiń

Czytaj także

W świecie bajek

Ostatnia aktualizacja: 07.05.2011 20:04
Gdyby to, co powstaje w amerykańskich kreskówkach przenieść na grunt polski, to byłaby chyba totalna klapa. My nie potrafimy śmiać się z takich absurdalnych rzeczy – mówi Bartosz Sztybor, krytyk filmowy.
rozwiń zwiń