Polskie Radio
Section05
Jerzy Stuhr

Jerzy S. próbował uciec z miejsca zdarzenia? Jest nagranie jego "rajdu" pod wpływem alkoholu

Dziennik "Fakt" dotarł do nagrania na którym widać jak znany aktor Jerzy S. najpierw uderza swoim czarnym lexusem w motocyklistę, a później odjeżdża z miejsca zdarzenia. Pokrzywdzony przez niego mężczyzna goni go, jest wyraźnie zdenerwowany i krzyczy: "potrąciłeś mnie człowieku!". Jerzy S. usłyszał we wtorek zarzuty prowadzenia pojazdu osobowego w stanie nietrzeźwości. Jednak za ucieczkę z miejsca wypadku nie będzie odpowiadał.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA służby i bezpieczeństwo prokuratura Jerzy Stuhr wypadek

Prezes PiS skomentował słowa Jerzego Stuhra. Mówił o kompleksie niższości

- Trzeba zrzucić głoszony przez naszych przeciwników, tzw. celebrytów, kompleks niższości - mówił w sobotę prezes PiS Jarosław Kaczyński nawiązując do wypowiedzi Jerzego Stuhra sprzed lat. - To, że on tam wypił i jechał, ale, że opowiada, że się wstydzi po polsku mówić, bo to wstyd na Zachodzie, to jest skandal - podkreślił polityk, nawiązując do wypadku z udziałem aktora.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA regiony podkarpackie Jarosław Kaczyński Jerzy Stuhr

Pijani kierowcy. Ekspert: czas na odważne i trudne decyzje

 - Jaki argument przemawia za tym, aby alkohol był sprzedawany na stacjach benzynowych? Jaki jest związek prowadzenia pojazdu ze sprzedawanym na stacjach benzynowych alkoholem? Musimy wiedzieć, że alkohol kupowany po godz. 22.00 służy do dopijania się. Do tego alkohol powinien być sprzedawany od 21 roku życia - mówił w Polskim Radiu 24 prof. Mariusz Jędrzejko, ekspert ds. uzależnień, socjolog i pedagog społeczny.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 POLSKA alkohol alkomat pijani kierowcy Jerzy Stuhr