Polskie Radio
Section05
Bytom

Nowe ustalenia ws. odejścia Chełstowskiego. Dziennik Zachodni: to była zaplanowana akcja

Przejście do Koalicji Obywatelskiej i Ruchu Samorządowego "Tak dla Polski" marszałka województwa śląskiego Jakuba Chełstowskiego to była z góry zaplanowana akcja. Były działacz PiS był nielojalny wobec partii i zrobił ruch wyprzedzający. Sprawę szczegółowo opisano w Dzienniku Zachodnim. 
Zobacz więcej na temat:  Katowice Bytom Śląsk POLSKA Wydarzenia wydarzenia z kraju śląskie

"Kasia Moś Karin Stanek". Nowa płyta Agencji Muzycznej Polskiego Radia

W piątek (27.05) ukazała się płyta "Kasia Moś Karin Stanek" - to nowe wydawnictwo Agencji Muzycznej Polskiego Radia. Na płycie znajdują się nowe wersje popularnych przebojów, jak i mniej znanych piosenek, które w latach 60- tych wykonywała Karin Stanek. Wśród nich m.in. "Autostop", "Malowana lala" czy "Chłopiec z gitarą".
Zobacz więcej na temat:  W POLSKIM RADIU Kasia Moś Karin Stanek Bytom Agencja Muzyczna

Wygrana polskich hokeistów na koniec turnieju w Bytomiu

Reprezentacja Polski w hokeju na lodzie z wygrała z Ukrainą (4:1) w swoim ostatnim meczu turnieju EIHC Christmas Cup, rozgrywanego na Lodowisku im. Braci Nikodemowiczów w Bytomiu. Podopieczni Roberta Kalabera zajęli drugie miejsce w świątecznej rywalizacji, która była jednym z etapów przygotowań do przyszłorocznych MŚ Dywizji IB. Turniej wygrała reprezentacja Francji.
Zobacz więcej na temat:  SPORT hokej sporty zimowe Bytom

Kadra hokeja zagra w Bytomiu. Polacy przygotowują się do MŚ

W dniach 16-18 grudnia na Lodowisku im. Braci Nikodemowiczów w Bytomiu odbędzie się turniej EIHC Christmas Cup z udziałem hokejowej reprezentacji Polski. Biało-Czerwoni zmierzą się z Francją, Węgrami i Ukrainą. - To dla nas kolejny test przed przyszłorocznymi Mistrzostwami Świata Dywizji IB, które odbędą się w katowickim Spodku - mówi selekcjoner kadry Robert Kalaber.
Zobacz więcej na temat:  SPORT hokej sporty zimowe Bytom