X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Festiwal filmowy w Wenecji: gwiazdy na wyciągnięcie ręki

Ostatnia aktualizacja: 12.09.2011 15:24
Międzynarodowy Festiwal Filmowy w Wenecji to nie tylko okazja to obejrzenia filmów z najwyższej póki. To także możliwość spotkania i porozmawiania z gwiazdami światowego kina.
Audio

Łukasz Muszyński, krytyk filmowy, dopiero co wrócił z Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Wenecji. Jak przyznaje, w ramach obowiązków, pojechał tam przeprowadzić kilka wywiadów.  Okazuje się jednak, że nie wszystko poszło po jego myśli…

Mimo najszczerszych chęci niestety nie dotarł na umówiony wywiad z Michaelem Fassbenderem. Aktor postanowił trochę na niego poczekać, ale na próżno. Krytyk padł bowiem ofiarą strajku pracowników komunikacji miejskiej i nie był w stanie dojechać na miejsce tak szybko jak to było konieczne.

Krytykowi nie udało także spotkać z Moniką Bellucci. W tym przypadku był jednak bez winy. Firma, która opiekowała się gwiazdą nie wyraziła zgody na wywiad.

Nic przeciwko spotkania z Łukaszem Muszyńskim nie miał za to Leszek Dawid, którego debiut fabularny pokazany został w ramach jednej z kilku kategorii. Młody reżyser przyznał w rozmowie, że czuje się niezwykle wyróżniony tym, że jego obraz został przedstawiony na tak prestiżowej imprezie.

Z kolei Matt Damon wyjaśnił krytykowi, dlaczego ogolił się na łyso (dla roli), a Gwyneth Paltrow pochwaliła się, że jest pół Polką.

Łukasz Muszyński tłumaczy, że wywiad z gwiazdą trwa ok. 5-6 minut. W tym czasie udaje mi się zadać zwykle kilka pytań.

Więcej w rozmowie Kasi Dydo z Łukaszem Muszyńskim.

ap

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Błędy w sztuce filmowej

Ostatnia aktualizacja: 02.09.2011 12:47
Mikrofony w kadrze, odbicia kamery w szybie, znikające części garderoby… to tylko niektóre z błędów, jakie możemy znaleźć we wszelkiej maści produkcjach. O dziwo, nawet w tych, które wychodzą spod ręki mistrzów kina. Filmowym wpadkom przyjrzeliśmy się z bliska w audycji "W cztery oczy".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Przegląd filmów Andrzeja Munka

Ostatnia aktualizacja: 05.09.2011 15:59
W tym roku mija pięćdziesiąt lat od tragicznej śmierci wybitnego polskiego reżysera. Z tej okazji Stowarzyszenie Filmowców Polskich zdecydowało się przypomnieć szerszej publiczności pięć jego fabuł.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Ewa", czyli Śląsk i jego problemy

Ostatnia aktualizacja: 12.09.2011 13:22
Gdy dwa lata temu rozpoczęły się prace nad filmem "Ewa", opowiadającym historię matki i żony, którą trudna sytuacja rodzinna zmusza do prostytucji, rozgorzała dyskusja dotycząca wizerunku Śląska w polskiej kinematografii. Co na to Andrzej Mastalerz, odtwórca jednaj z głównych ról w tym filmie?
rozwiń zwiń