Omar Sangare: "monodram jest jak profil na Facebooku"

Ostatnia aktualizacja: 11.06.2015 14:00
Festiwal monodramu United Solo znów zawita do Polski. - To okazja, żeby zobaczyć, czym ekscytują się widzowie na Manhattanie - mówi Omar Sangare.
Audio
  • Co warto zobaczyć na United Solo Europe? (Czwórka/Stacja Kultura)
Zdaniem Omara Sangare monodram jest formą, która daje szansę indywidualną prezentację osobowości
Zdaniem Omara Sangare monodram jest formą, która daje szansę indywidualną prezentację osobowości Foto: PAP/SZYMON PULCYN

Dyrektor artystyczny festiwalu podkreśla, że to jedna z najpopularniejszych obecnie form artystycznego wyrazu. - Monodram świetnie wpisuje się w ducha naszych czasów - mówi. - Media społecznościowe kreują budowanie wizerunku indywidualnego. Podobnie mają artyści występujący na scenie.

United Solo odbędzie się w dniach od 15 do 21 czerwca w warszawskim Teatrze Syrena. Gość Czwórki przedstawia szczegółowy program tegorocznej edycji United Solo Europe, opowiada o najpopularniejszych spektaklach na Manhattanie, zdradza także, co robi w teatrze Row, który znajduje się w epicentrum światowej rozrywki.

***

Tytuł audycji: Stacja Kultura

Prowadzi: Katarzyna Dydo

Gość: Omar Sangare (aktor, dyrektor artystyczny festiwalu United Solo Europe)

Data emisji: 11.06.2015

Godzina emisji: 10.00

kul/mm

Czytaj także

"Panie Dulskie" - pokoleniowa moralność po polsku

Ostatnia aktualizacja: 20.01.2015 10:00
Krystyna Janda, Katarzyna Figura, Maja Ostaszewska wystapią w najnowszej produkcji Filipa Bajona "Panie Dulskie". Czwórka odwiedziła plan filmowy.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Zofia Wichłacz: będę bronić mojej bohaterki

Ostatnia aktualizacja: 20.05.2015 14:40
Zagrała "Biedronkę" w filmie "Miasto 44", teraz można ją zobaczyć w spektaklu warszawskiego Teatru Polonia "Porozmawiajmy po niemiecku". Akcja sztuki także rozgrywa się w czasach II wojny światowej.
rozwiń zwiń