Czy coś trzyma nas w Polsce?

Ostatnia aktualizacja: 01.04.2014 10:28
Jutro w Poranku zastanowimy się dlaczego młodzi Polacy chętn
Czy coś trzyma nas w Polsce?
Foto: Glow Images/East News

Jak wynika z najnowszych badań tylko 17% Polaków deklaruje, że nie rozważa wyjazdu z Polski za pracą. Co nas kusi w wielkiej Brytanii, Francji, Niemczech i dlaczego życie w tych krajach mogłoby być dla nas trudne - o tym opowiemy.
W naszym cyklu filmowych śniadań, pyszności ze "Sprawy Kramerów", czyli przygotowane specjalnie dla dziecka francuskie tosty.
W studiu nie zabraknie gości. Arkadiusz Jaworski – Dyrektor ds. Marketingu Cambridge English Language Assessment w Europie Północnej opowie o tym, czy młodzi Polacy chętnie uczą się języka angielskiego, a Jan Bestry - Prezes Warszawskiego Towarzystwa Cyklistów - zaprosi Was do wzięcia udziału w akcji "Jedziesz - Zapal Światło". Akcja ma na celu zwiększenie bezpieczeństwa na drodze i zwrócenie uwagi na to, jak ważne jest oświetlenie.
Bądźcie zatem od 6.00! Na "Poranek OnLine" Zaprasza Justyna Dżbik.

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Europa potrzebuje imigrantów?

Ostatnia aktualizacja: 04.11.2013 13:30
Eurosceptyków w Unii Europejskiej przybywa, jak grzyby po deszczu mnożą się też ugrupowania, które negatywnie oceniają dokonania europejskich przywódców i nie wróżą Unii niczego dobrego.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Prestiżowy zawód? Tokarz, stolarz, ale nie humanista

Ostatnia aktualizacja: 15.01.2014 07:00
Humaniści i artyści są przegrani na rynku pracy. 71 procent absolwentów takich kierunków ma poczucie nieprzydatności, jednocześnie w naszym społeczeństwie rośnie szacunek dla wykwalifikowanych robotników, maleje dla lekarzy i przedsiębiorców.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Niepełnosprawny jest pełnoprawny. Także na rynku pracy

Ostatnia aktualizacja: 04.02.2014 11:50
- Chcemy wspólnie z rządem stworzyć nową ustawę dotyczącą zatrudniania osób niepełnosprawnych, bo w starej jest dużo braków - tłumaczy Monika Tokarska z Polskiej Organizacji Pracodawców Osób Niepełnosprawnych, inicjatora cyklu seminariów, które odbywają się w różnych miastach Polski.
rozwiń zwiń