Miłosz Brzeziński opowie o mundialu

Ostatnia aktualizacja: 17.06.2014 15:26
18 czerwca w "Poranku OnLine", jak co środę, spotkanie z trenerem osobistym Miłoszem Brzezińskim. Tym razem weźmiemy pod lupę mundial w Brazylii okiem psychologa.
Miłosz Brzeziński w studiu Czwórkifot.W.KusińskiPR
Miłosz Brzeziński w studiu Czwórki/fot.W.Kusiński/PR

Dlaczego cały czasy utrzymuje się stereotyp, że kobiety nie oglądają piłki nożnej? Dlaczego piłkarze tak emocjonują się na boisku, że czasem dochodzi do bójek? Dlaczego te emocje tak silnie udzielają się kibicom? Czemu tak bardzo nas boli, że Polacy nie grają w tym mundialu? Jakie typy kibicowania możemy wyróżnić? To kilka wątków do rozmowy od nas.
Po 7.00 polecimy Waszej uwadze ciekawy konkurs "Przystań dla sztuki", organizowany przez Warszawskie Towarzystwo Wioślarskie. O szczegółach opowiedzą goście w studiu.
Do tego sprawdzimy kto i dlaczego chce w Polsce polować na łosie i kto i dlaczego się temu mocno sprzeciwia. W naszym śniadaniowo-filmowym cyklu zjemy zaś ciekawą pastę kukurydzianą - grits z filmu "Mój kuzyn Vinnie".
Bądźcie z nami w "Poranku OnLine" już od 6.00!
jd, ac

Czytaj także

Miłosz Brzeziński: im bardziej sie zakazuje, tym apetyt rośnie, także na narkotyki

Ostatnia aktualizacja: 05.08.2013 11:00
Legalizacja narkotyków to temat, który nie traci na aktualności. A wręcz odwrotnie za każdym razem gdy wraca do debaty wzbudza więcej emocji. Tym razem na problem spojrzeliśmy fachowym okiem Miłosza Brzezińskiego.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Miłosz Brzeziński: wierzymy w sport, jednak ćwiczymy rzadko

Ostatnia aktualizacja: 27.11.2013 11:00
Poprawni Optymiści, Pozorni Twardziele, Zmęczeni Herosi, Świadomi Indywidualiści, Zdesperowani Buntownicy, Niepocieszeni Podjadacze, Pogodni Mędrcy i Towarzyscy Hedoniści - znamy już "Style Zdrowia Polaków". Jak to o nas świadczy?
rozwiń zwiń
Czytaj także

Prestiżowy zawód? Tokarz, stolarz, ale nie humanista

Ostatnia aktualizacja: 15.01.2014 07:00
Humaniści i artyści są przegrani na rynku pracy. 71 procent absolwentów takich kierunków ma poczucie nieprzydatności, jednocześnie w naszym społeczeństwie rośnie szacunek dla wykwalifikowanych robotników, maleje dla lekarzy i przedsiębiorców.
rozwiń zwiń