GlamPaula: internet daje mi swobodę

Ostatnia aktualizacja: 14.08.2014 12:00
Paula Perczyńska jest twórczynią kanału modowego na Youtubie "GlamPaulaTV". Jej konto obserwuje 32 tysiące subskrybentów. Jak sama twierdzi, czasem są dni, kiedy nagrywa prawie wszystko i dzieli się tym ze swoimi widzami.
Audio
  • Vlogerka modowa, GlamPaula opowiada o swojej karierze w świecie mody (Czwórka/Poranek OnLine)
GlamPaula
GlamPaulaFoto: Facebook/GlamPaulaTV

- Zaczęłam nagrywać, ponieważ... wstydziłam się kamery. Byłam blogerką modową i bywałam na różnych imprezach w tym temacie. W trakcie jednego z nich, ktoś z telewizji zrobił ze mną wywiad. Później zobaczyłam się na ekranie i powiedziałam "masakra!". Wtedy nagrałam swój pierwszy filmik - wspomina Paula.

A czym jest popularny wśród vlogerów modowych "haul"? - To nie jest chwalenie się zakupami. Pokazuję, co i gdzie można kupić w fajnych cenach i jakie są promocje - wyjaśnia gość Czwórki. Okazuje się, że nie ma przeszkód, aby robić to na każdy temat, nie tylko odzieżowo-kosmetyczny.

Czytaj także: Tomasz Ossoliński: dziś w Polsce moda żyje bardzo szybko i bardzo krótko<<<

Inspiracją Pauli jest Claire Marshall, która robi bardzo kreatywne filmiki i umieszcza je w sieci. Dodaje do nich podkłady dźwiękowe oraz bawi się manipulowaniem obrazu. - To coś innego niż tylko siedzenie i gadanie do kamery - mówi vlogerka.

Ponadto w audycji profesor Bralczyk odpowiedział, co sądzi o artystycznym pseudonimie GlamPauli oraz Tomasz Jacyków wypowiedział się o samej vlogerce. Jeśli chcesz dowiedzieć się, czy Paula ma "parcie na szkło" i czy marzy o karierze w mediach, wysłuchaj całej rozmowy z gościem w "Poranku OnLine".

bc, ac

Czytaj także

Nowa moda - czas na "frosting"

Ostatnia aktualizacja: 02.01.2013 11:00
Lato w zimie staje się coraz bardziej modne. I nie chodzi wcale o efekt cieplarniany, tylko o nietypowe zdjęcia z zimowych wakacji - na leżaku, w bikini, z drinkiem z palemką w dłoni.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Łukasz Jakóbiak: słowo "gwiazda" do mnie nie pasuje

Ostatnia aktualizacja: 12.08.2014 10:00
- Śmieję się, że kiedy byłem mały, mama chyba mnie upuściła. Lubię robić rzeczy, które zaskakują i są niestandardowe. Nie umiem żyć prosto - mówi Łukasz Jakóbiak, dziennikarz i osobowość internetowa.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Kolorowy i bajeczny świat blogów. Czy na pewno?

Ostatnia aktualizacja: 13.08.2014 20:00
Ogromne pieniądze, drogie gadżety, wycieczki zagraniczne i wiele innych profitów za pisanie krótkich notek oraz robienie sobie zdjęć. Z pozoru życie blogera jawi się, niczym wieczne wakacje, na których się dodatkowo zarabia. Czy w rzeczywistości tak jest?
rozwiń zwiń