Awans w kiepskim stylu

Ostatnia aktualizacja: 16.03.2012 11:44
Agnieszka Radwańska będzie czwarta w światowym rankingu tenisistek, mimo wyraźnej przegranej z Wiktorią Azarenką w Indian Wells.
Audio

Czwarte miejsce w rankingu najlepszych tenisistek świata to najlepszy wynik w historii polskiego tenisa od czasów Jadwigi Jędrzejowskiej. Na tym miejscu będzie można zobaczyć Agnieszkę Radwańską już w poniedziałek, kiedy to zostanie ogłoszony najnowszy ranking WTA. Polka awansował o jedno miejsce ale wielu kibiców ma jej nieco za złe postawę w ćwierćfinałowym meczu z Białorusinką Wiktorią Azarenką, które przegrała 0:6. 2:6. Był to czwarty mecz w tym roku Radwańskiej z Azarenką i czwarta porażka. W siedmioletniej karierze na zawodowych kortach krakowianka tylko dwukrotnie przegrała wyżej, zdobywając po jednym gemie w meczu. Niemal dokładnie 6 lat temu uległą Holenderce Elisie Tamaeli 1:6, 0:6, a nieco ponad 5 lat temu z Niemką Martiną Muller - także 1:6, 0:6.

Więcej o turnieju w Indian Wells oraz rewanżowych meczach piłkarskiej Ligi Mistrzów i Ligi Europejskiej oraz występach Justyny Kowalczyk i naszych skoczków w załączonym pliku dźwiękowym.

Darek Matyja

Czytaj także

100 dni przed Euro i nie tylko

Ostatnia aktualizacja: 02.03.2012 13:56
Darek Matyja komentuje sportowe wydarzenia ostatniego tygodnia, m.in. mecz Polski z Portugalią i występ Agnieszki Radwańskiej w Malezji.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Nie wszystko złoto - W piłkę nożną gra się wszędzie

Ostatnia aktualizacja: 09.03.2012 11:12
Tomek Burnos i Darek Matyja komentują mecze fazy play-off Ligi Mistrzów i Ligi Europejskiej oraz inne wydarzenia minionego weekendu.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Nie wszystko złoto - Piłka w grze i lekkoatleci po mistrzostwach

Ostatnia aktualizacja: 12.03.2012 10:16
Tomek Burnos i Darek Matyja komentują najważniejsze wydarzenia weekendu ale tym razem nie będzie o Justynie Kowalczyk i Kamilu Stochu.
rozwiń zwiń