X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Firmy wielopokoleniowe: nowy trend czy przeżytek?

Ostatnia aktualizacja: 28.11.2012 14:51
Czy team złożony z ludzi w wieku 20-50 lat, ma szansę pracować wydajnie? Zdaniem Miłosza Brzezińskiego, psychologa i trenera osobistego "mają potencjał". Ale sam potencjał, jak wiemy w biznesie nie zawsze wystarczy.
Audio

 - Ludzie najlepiej się ze sobą dogadują w pracy, kiedy są diametralnie różni – mówi Miłosz Brzeziński w Czwórce. – Czasem celowo wrzuca się więc do zespołu określonych osób kogoś zupełnie odmiennego, by włożyć przysłowiowy kij w mrowisko.

Zdaniem eksperta bowiem jeśli wszyscy w zespole będą tacy sami, będą również identycznie reagować na określone zagrożenia dla firmy. – Jeśli wszyscy myślą tym samym trybem, to każda "dżuma" natychmiast wszystkich "zetnie" – mówi Brzeziński. – Dlatego ważne jest, by ludzie byli różni, ale jednocześnie potrafili się dogadać.

Taki zróżnicowany team powinien mieć jednak kreatywnego menadżera, który będzie potrafił wszystkimi sprawnie zarządzać i będzie umiał powiedzieć osobie starszej, że coś zrobiła źle.

Więcej życiowych porad Miłosza Brzezińskiego <<<

Nie należy jednak deprecjonować możliwości zawodowych osób starszych. – Oni mają mnóstwo doświadczeń życiowych, poradzili sobie wielokrotnie, często w sytuacjach dużo trudniejszych niż młodzi ludzie mogą sobie wyobrazić – mówi Brzeziński. – To, że im ktoś powie, że im coś nie wyszło naprawdę nie zrobi na nich najmniejszego wrażenia, bo przeżyli już trzy rozwody i pięć pogrzebów kolegów. To my powinniśmy się od nich uczyć.

Posłuchaj nagrania rozmowy z Miłoszem Brzezińskim w "Poranku OnLine", klikając w załączony plik dźwiękowy.

Miłosz
Miłosz Brzeziński i Justyna Dżbik "walczą" o jego przedostatnią książkę pt. "Życiologia"/fot. A.Chmiel

(kd)

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Pracując w korporacji zapomnij o milionach

Ostatnia aktualizacja: 17.10.2012 10:54
Z ostatnio przeprowadzonych badań wynika, że ponad 50% Polaków chciałoby mieć własną działalność gospodarczą. Trener osobisty, Miłosz Brzeziński zdradza jakie cechy są konieczne, żeby odnieść sukces z własną firmą.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Nie da się ustrzec przed wypaleniem zawodowym"

Ostatnia aktualizacja: 07.11.2012 11:00
– W pracy nikt nie zwraca uwagi na to, że jest listopad, że cały czas jest ciemno i chce nam się spać, a to w końcu się odbija na naszym zawodowym nastawieniu - mówił w Czwórce trener osobisty, Miłosz Brzeziński.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Praca w domu, czy w biurze? Najlepiej wybrać coworking

Ostatnia aktualizacja: 21.11.2012 14:08
Niewielu jest ludzi, którzy potrafią pracować w domu. Zawsze coś nas rozprasza, albo nagle czujemy się głodni. W biurze zaś z reguły panuje zamieszanie. Dlatego, zdaniem ekspertów, najbardziej wydajna jest praca coworkingowa. Głównie dlatego, że nikt nam w niczym nie przeszkadza.
rozwiń zwiń