Zdradzamy przepis na batonik, który czyni cuda

Ostatnia aktualizacja: 11.09.2013 16:04
Zadbamy o Waszą higienę i sprzedamy przepis na pyszną przekąskę. Takie rzeczy serwujemy w Czwórce już od świtu!
Zdradzamy przepis na batonik, który czyni cuda
Foto: Glow Images/East News

Sprawdzimy jak dbacie o zęby przy okazji Światowego Dnia Jamy Ustnej, jakie cechy posiada katolicki design i w jakich kręgach jest modny oraz jak domowym sposobem zrobić pyszny i pożywny batonik musli.

W ramach zaproszenia na akcję "Czytasz, słuchasz... Czwórka" porozmawiamy o literaturze "mamowej" z dziennikarką Odetą Moro-Figurską, która przeczyta fragmenty powieści "Projekt matka" Małgorzaty Łukowiak. Obie Panie pojawią się na porankowej antenie. Konkursy i muzyka to kolejne elementy porannego zestawu obowiązkowego!

Na "Poranek OnLine", w czwartek 13 września, już od zaprasza Dżbik.

Czytaj także

Depresja od smutku różni się wszystkim

Ostatnia aktualizacja: 04.03.2013 11:30
Nazywana melancholią nie była uznawana za jednostkę chorobową. Dziś depresja uchodzi za schorzenie cywilizacyjne, które coraz częściej dotyka ludzi młodych. Jej objawów nie powinno się lekceważyć, tak jak nie należy ich mylić ze zwykłym przygnębieniem, albo obniżeniem nastroju.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Owsianka doda ci skrzydeł

Ostatnia aktualizacja: 11.07.2013 11:30
Poprawia pamięć, polepsza koncentrację, przyspiesza przyswajanie wiedzy, daje energię na cały dzień i pysznie smakuje. U nas owsianka w dwóch wersjach: słodkiej i słonej.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Joanna Rolińska rozmawia o dzieciństwie, którego już nie ma

Ostatnia aktualizacja: 07.08.2013 12:00
"Raz, dwa, trzy, za siebie!" to zbiór rozmów o dzieciństwie. Na pytania Joanny Rolińskiej odpowiadają artyści słowa i obrazu. Z ich wspomnień wyłania się obraz dzieciństwa XX wieku.
rozwiń zwiń