Star Guard Muffin: W święta odpoczniemy

Ostatnia aktualizacja: 21.12.2010 16:48
O świątecznych planach i noworocznych postanowieniach opowiadali w Czwórce Kamil Bednarek i Maciek Pilarz, członkowie formacji Star Guard Muffin.
Audio
  • Rozmowa z członkami formacji Star Guard Muffin - Kamilem Bednarkiem i Maćkiem Pilarzem

– Z utęsknieniem czekamy na święta – przyznają Kamil Bednarek i Maciek Pilarz ze Star Guard Muffin. Od czasu wydania swojej debiutanckiej płyty „Szanuj”, muzycy bardzo intensywnie pracują. – W ciągu ostatnich dwóch tygodni daliśmy aż dwanaście koncertów – podkreślają.

Maciek Pilarz tłumaczy, że choć na koncertach jest tak „wesoło i sympatycznie”, że ciężko zejść ze sceny, to jednak zarówno granie, jak i noszenie sprzętu wykańcza. – Święta będą więc doskonałą okazją do odpoczynku – cieszy się Kamil Bednarek.

Na myśl o świątecznych potrawach już cieknie im ślinka. Muzycy mają w tej kwestii swoje kulinarne preferencje. – Obowiązkowo barszcz czerwony z uszkami i pierogi – mówi Kamil Bednarek. – U mnie na stole króluje kutia. A co do barszczu, to lubię bardzo ostry – zdradza Maciek Pilarz.

Czy muzycy zamierzają kolędować w stylu reggae? Goście Justyny Dżbik przyznają, że reggae’owe aranżacje doskonale nadawały się na szkolne występy, lecz w gronie rodzinnym kolędują tradycyjnie.

– Uwielbiam święta, ten klimat jedności rodziny, kiedy nie ma zawiści i zapomina się o wszystkich problemach – puentuje Kamil Bednarek.

Wymarzonym prezentem dla muzyków ze Star Guard Muffin byłyby bilety na Jamajkę. – Musimy tam polecieć  i kiedyś polecimy – zgodnie przyznają. Kamil Bednarek planuje nawet rozpocząć naukę jamajskiego. Z kolei Maciek Pilarz planuje jeszcze więcej ćwiczyć na perkusji i dalej rozwijać się muzycznie.

Płyta „Szanuj” formacji Star Guard Muffin zyskała miano podwójnej platyny. Czwórka poleca!

Więcej w rozmowie Justyny Dżbik z Kamilem Bednarkiem i Maćkiem Pilarzem. Wystarczy kliknąć w ikonę dźwięku/filmu w ramce po prawej stronie.

ap

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Star Guard Muffin - "Szanuj"

Ostatnia aktualizacja: 19.11.2010 13:55
Debiutancki album reggae'owej grupy finalisty "Mam Talent" Kamila Bednarka. Czwórka poleca!
rozwiń zwiń

Czytaj także

Mam talent do reggae

Ostatnia aktualizacja: 26.11.2010 17:45
Chciałbym, by reggae stało się muzyką mainstreamową, ale nie do przesady – wyznaje Kamil Bednarek, wokalista grupy Star Guard Muffin.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Kariera według Senk Że

Ostatnia aktualizacja: 13.12.2010 09:00
Od czego zależy powodzenie wschodzącej kapeli zdradzili w Czwórce członkowie warszawskiej kapeli Mista Pita i Maciej Matysiak.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Urządzą nam święta od A do Z

Ostatnia aktualizacja: 22.12.2010 12:01
Lepiej jest spędzać czas z rodziną, niż stać w kolejkach – to dewiza firm, których pracownicy gotowi są wyręczyć nas we wszystkich świątecznych przygotowaniach.
rozwiń zwiń