Urządzą nam święta od A do Z

Ostatnia aktualizacja: 22.12.2010 12:01
Lepiej jest spędzać czas z rodziną, niż stać w kolejkach – to dewiza firm, których pracownicy gotowi są wyręczyć nas we wszystkich świątecznych przygotowaniach.
Audio

– W dzisiejszych czasach ludzie nie mają kiedy wybrać się ze znajomymi do kina, a co dopiero przygotować się na Święta Bożego Narodzenia: posprzątać, zrobić zakupy czy kupić prezenty – ubolewa Kacper. Wraz z Weroniką znaleźli jednak sposób, by pomóc zapracowanym Polakom. Założyli firmę „Szczęśliwe Święta”, która zajmuje się kompleksową organizacją świąt.

– Robimy zakupy, gotujemy wigilijną kolację, dekorujemy stół a także choinkę, ba, nawet stroimy ogródek – wylicza Weronika. Jak tłumaczy, pracownicy firmy bardzo profesjonalnie podchodzą do świątecznych przygotowań. – Chcemy, by dla naszych klientów były one przyjemnością. Lepiej jest spędzać czas z rodziną, niż stać w kolejkach – tłumaczy.

Jak podkreśla Kacper, „Szczęśliwe Święta” potrafią dostosować się do wszystkich wymagań klienta, zaspokoić każdą potrzebę. – Wszystkie zachcianki są w zasięgu ręki – podkreślają zgodnie.

Więcej w rozmowie Patryka Kuniszewicza z Weroniką i Kacprem z firmy „Szczęśliwe Święta”. Kliknij w ikonę dźwięku/filmu w ramce po prawej stronie.

ap

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Star Guard Muffin: W święta odpoczniemy

Ostatnia aktualizacja: 21.12.2010 16:48
O świątecznych planach i noworocznych postanowieniach opowiadali w Czwórce Kamil Bednarek i Maciek Pilarz, członkowie formacji Star Guard Muffin.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Barszcz kontra grzybowa

Ostatnia aktualizacja: 22.12.2010 11:00
Zwolenników tych potraw pogodzić może trzeci gracz na wigilijnym stole, czyli rosół z karpia.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Zmień podejście do świąt

Ostatnia aktualizacja: 22.12.2010 11:46
- Przestańmy traktować święta jako obowiązek, ciężką robotę, coś, co jest związane z tradycją, a nie z przyjemnością - namawiał Edi Pyrek, terapeuta, podróżnik.
rozwiń zwiń