X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Nudzisz się - weź ślub

Ostatnia aktualizacja: 25.04.2012 14:58
Naciski dzieci i rodziców, przesądy, nuda, a nawet chęć zmiany statusu w serwisach społecznościowych - to tylko niektóre z powodów formalizowania związków.
Audio

Miłosz Brzeziński oprócz tego, że jest trenerem osobistym i autorem książek np. "Biznes, czyli kupa ludzi" czy "Życiologia, czyli o mądrym zarządzaniu czasem", bardzo lubi rozmawiać o prywatnym życiu gwiazd. Nic więc dziwnego, że właśnie w rozmowie z nim Justyna Dżbik zdecydowała się poruszyć temat formalizowania związków, na przykładzie Angeliny Jolie i Brada Pitta.

Po wielu latach szczęśliwego związku "na kocią łapę" część osób decyduję się na zawarcie małżeństwa. Angelina Jolie i Brad Pitt twierdzą, że namówiły ich do tego dzieci, ale decyzję o małżeństwie po latach podejmuje też wielu "zwykłych" ludzi.
- Jest wiele powodów, dla których ludzie decydują się na formalizację związku: bo każą im rodzice, teściowie, bo dzieci chcą, bo im się znudziło i szukają czegoś nowego, bo mogą wspólnie rozliczać PIT, bo są przesądni - wymienia Miłosz Brzeziński i przytacza filmowy cytat, że "z wiekiem maleje zapotrzebowanie na ryzyko, a rośnie na święty spokój".

Te wszystkie powody nie zmieniają faktu, że potrzeba wzięcia ślubu bierze się ze środka, z nas - mówi gość Justyny Dżbik. - Niestety u facetów dzieje się to później, dużo później.
Podobno są też tacy, którzy decydują się na ślub, bo fajnie jest zmienić status na facebooku - posłuchaj nagrania audycji "Pod lupą" i dowiedz się, jakie są jeszcze inne powody brania ślubu po latach życia "na kocią łapę".

(pj)

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Lepiej samemu czy w parze?

Ostatnia aktualizacja: 29.02.2012 16:06
Czasami to świadomy wybór, czasami splot różnych okoliczności. Kiedyś funkcjonowali w społeczeństwie jako starzy kawalerowie albo stare panny, dziś nazywani są singlami. Czy negatywne stereotypy na ich temat są nadal aktualne?
rozwiń zwiń

Czytaj także

Małżeństwa mniej romantyczne, bardziej rozważne

Ostatnia aktualizacja: 02.03.2012 09:49
Aż 30 procent Brytyjczyków i 20 procent Brytyjek zdecydowało się na ślub, mimo że nie kochało swoich partnerów – wynika z sondażu przeprowadzonego przez dziennik "Daily Mail". Jeśli nie uczucie, to co innego skłania nas do zawierania małżeństw?
rozwiń zwiń

Czytaj także

Chcesz wziąć ślub w Kościele? Poczekasz dłużej

Ostatnia aktualizacja: 07.03.2012 07:10
Z trzech do sześciu miesięcy zostanie wydłużony okres przygotowania narzeczonych do ślubu. Zmiany nakazał sam papież.
rozwiń zwiń