Warsaw Fashion Street: wrażliwa strona wielkiej mody

Ostatnia aktualizacja: 25.06.2012 17:15
- Wszyscy projektanci, do których zadzwoniłam zgodzili się od razu, trudniej było z gwiazdami show biznesu – mówiła w Czwórce Magdalena Łyczko, autorka specjalnego pokazu mody na rzecz potrzebujących dzieci.
Audio

W ostatni weekend, na Krakowskim Przedmieściu, w ramach Warsaw Fashion Street, największej polskiej imprezy modowej, wśród wielu atrakcyjnych wydarzeń, jedno miało szczególne znaczenie. Dzięki zaradności Magdaleny Łyczko, dziennikarki i autorki popularnego bloga zaradnamama.pl, odbył się specjalny pokaz, w czasie którego gwiazdy polskiej mody i show biznesu zjednoczyły swe siły by pomóc potrzebującym dzieciom.

-  Stwierdziłam, że skoro wiele lat współpracowałam z magazynem Gala i mam mnóstwo kontaktów z gwiazdami, to czemu by tego nie wykorzystać w dobrym celu – mówiła Łyczko w rozmowie z Justyną Dżbik. - Pomyślałam, że stowarzyszenie SOS Wioski dziecięce, skupia dzieci ubogie i porzucone więc mają dobre kontakty z osobami potrzebującymi i będzie wiedziało jak i komu pomóc – opowiadała.

Na specjalną licytację swoje ubrania przeznaczyli między innymi Maciej Zień, Ewa Minge, a także duet Paprocki & Brzozowski. W pokazie wzięły udział aktorki Katarzyna Glinka i Weronika Książkiewicz oraz piosenkarka Magdalena Steczkowska z córką. - Najtrudniejszym etapem było zapraszanie gwiazd, jest okres urlopowy więc wiele osób jest na wyjazdach, albo na planie filmowym, było trudno ale się udało - cieszyła się Łyczko.

Więcej na temat imprezy dowiesz się słuchając nagrania audycji.

bch

Czytaj także

Najnowszy model butów Adidasa wywołał kontrowersje

Ostatnia aktualizacja: 18.06.2012 21:44
Obuwie wyposażone w dodatkowe zapięcie przy kostce, które przypomina więzienne kajdany, według niektórych internautów "promuje niewolnictwo".
rozwiń zwiń
Czytaj także

Moda opanuje Warszawę

Ostatnia aktualizacja: 22.06.2012 09:30
Wszystkim miłośnikom mody najbliższy czas upłynie pod znakiem Warsaw Fashion Street - to największe wydarzenie modowe w Polsce. Za jego organizację odpowiada Dorota Wróblewska - szarą eminencją polskiego świata mody.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Monika Olejnik: orgazm dotyczy tylko mężczyzn

Ostatnia aktualizacja: 25.06.2012 08:00
O niezależności dziennikarskiej, przeżywaniu Euro 2012 oraz wpływie mistrzostw na polityków opowiada we "Wprost" Monika Olejnik w rozmowie z Piotrem Najsztubem.
rozwiń zwiń