Odpicuj swój rower

Ostatnia aktualizacja: 27.02.2013 15:29
Okazuje się, że pasja i ciężka praca przynoszą pieniądze. Mateusz i Marek z firmy Rowery - Bajery robią to, co lubią - świetne rowery!
Audio
Odpicuj swój rower
Foto: szanujszose.com

Pasja Mateusza i Marka zrodziła się z miłości do 2 kółek. Zanim otworzyli sklep i serwis rowerowy Rowery-Bajery przywrócili życie niejednej kolarzówce. Ze swoim biznesem wstrzelili się w modę na pokonywanie miejskich ulic na dobajerowanym rowerze.

- Robimy przede wszystki "szosy" - mówią panowie z Rowerów-Bajerów. - Ludzie przychodzą do nas właśnie po rowery szosowe i miejskie.

Stare rowery są malowane, inkrustowane, mają dobierane części. W Rowerach-Bajerach można złożyć swój wymarzony rower. Każdy budowany jest zgodnie z potrzebami klientów. Marek i Mateusz wyszukują stare ramy z lat 70. i 90. odnawiają je. - Robimy stare rowery nowej maści - mówią.

Wysłuchaj załączonego materiału Michała Piwowarka, który wybrał się na warszawskie Powiśle by odwiedzić Rowery - Bajery.

(pj)

Zobacz więcej na temat: Czwórka hobby rower
Czytaj także

Warszawa: rowery Veturilo wrócą na ulice w marcu

Ostatnia aktualizacja: 27.02.2013 10:14
W nowym sezonie zacznie funkcjonować kilkadziesiąt nowych stacji. Nowe wypożyczalnie pojawią się w Śródmieściu, na Pradze, Białołęce, Targówku i na Żoliborzu.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Wsiądź na rower, by uczcić pamięć żołnierzy wyklętych

Ostatnia aktualizacja: 27.02.2013 15:22
W sobotę w południe Masa Krytyczna pojedzie w Warszawie dla Żołnierzy Wyklętych. Do przyłączenia się do akcji zachęca również IPN
rozwiń zwiń