Tatry na jesień

Ostatnia aktualizacja: 08.09.2014 18:40
We wtorkowe popołudnie zabierzemy Was w podróż w najpiękniejsze rejony polskich Tatr. Zapraszamy!
Tatry
TatryFoto: Krzysztof Dudzik/Wikimedia Commons/CC

We wtorkowej audycji "4 do 4" po godz. 15.00 odwiedzimy polskie Tatry. Dowiemy się, dlaczego warto w udać się w góry jesienią i jak po nich chodzić, by wyprawa była pełna emocji, a jednocześnie zupełnie bezpieczna. Dowiemy się także, w które rejony nie powinniśmy się zapuszczać.

Odwiedź z nami najciekawsze zakątki świata <<<

Tuż przed godziną 16.00 zaprosimy Was na reportaż pt. „Kubeł zimnej wody, autorstwa Eweliny Karpacz-Oboładze. Jest to historia małego Kacpra, chorego na rzadki nowotwór. To dla niego w internauci organizują tzw. splashe, by zebrać fundusze, niezbędne do przeprowadzenia kolejnych operacji. Na czym polega splash i czy można komuś pomóc oblewając się zimną wodą? To wszystko we wtorkowe popołudnie, 9 września, w Czwórce.

Zapraszamy!

(kd)

Czytaj także

Jak kupić dobre okulary przeciwsłoneczne?

Ostatnia aktualizacja: 08.07.2014 19:00
Okulary przeciwsłoneczne można kupić praktycznie wszędzie - nie tylko w salonach optycznych, ale także na stacjach benzynowych, w sklepach odzieżowych i na bazarowych straganach. Tymczasem takie tanie okulary rzadko spełniają właściwie swoją funkcję i chronią oczy przed promieniami słonecznymi.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Balaton - węgierskie morze, nad które warto się wybrać

Ostatnia aktualizacja: 09.07.2014 12:00
Woda, muzyka, piękna pogoda - to wszystko sprawia, że miasteczka nad węgierskim Balatonem, to wymarzone miejsca na wakacyjny wyjazd. - Powoli w Polsce wraca moda na spędzanie urlopu nad tym jeziorem - przekonuje Gaspar Keresztes z Węgierskiego Instytutu Kultury.
rozwiń zwiń
Czytaj także

"Miasto budzi się do życia". Czwórka w Gdańsku

Ostatnia aktualizacja: 24.07.2014 15:15
W piątkowy poranek powitamy was z Gdańska, gdzie na Dworcu Głównym rozmawiać będziemy m.in. z podróżnymi. Gośćmi audycji będą Skiba i Konjo.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Papua Nowa Gwinea - kraj, o którym wciąż nic nie wiemy

Ostatnia aktualizacja: 10.08.2014 11:32
Papua Nowa Gwinea to jeden z ostatnich dzikich lądów, na których pojawili się Europejczycy. W poniedziałkowej audycji "4 do 4" spróbujemy odkryć kolejne tajemnice tego kraju.
rozwiń zwiń