Patryk Cannon w "DJ Paśmie"

Ostatnia aktualizacja: 26.04.2012 08:00
Oto kolejny set, którego nie usłyszycie nigdzie indziej! Patryk Cannon zagrał w czwórkowym "DJ Paśmie"!
Audio

Patryk Cannon to polski producent muzyczny, gitarzysta, wokalista i animator kultury. Alternatywą zamuje się od lat 90. Autor muzyki do spektakli teatralnych, wystaw plastycznych oraz performance'ów. Gitarzysta i wokalista punk rockowego zespołu La Aferra i noisowej grupy NoisesessioN. „Biorąc pod uwagę fakt, że mówimy o bohaterze czwartkowego "DJ Pasma", taka biografia wygląda dość egzotycznie” – mówi gospodarz audycji, Łukasz Napora. "Elektronika to rzeczywiście nowa przestrzeń dla Patryka i w tych kręgach nie jest jeszcze znaną postacią. To się jednak może wkrótce zmienić, bo Cannon ma talent i ciekawy styl."

Patryk – przede wszystkim – tworzy własne produkcje i w dzisiejszej audycji nie usłyszycie DJ seta. Jak sam mówi: "live PA, który nagrałem specjalnie dla Czwórki, to zbór sampli wyprodukowanych przeze mnie lub zapożyczonych z moich ulubionych płyt, wyzwalanych za pomocą sekwensera. Słychać w nim także cztery remiksy mojego autorstwa: James Blake'a, Gorillaz, Mateusza Jarosza i Junior Boys.”

Patryk Cannon ekskluzywnie - posłuchaj nagrania ze studia lub obejrzyj wszystko na wideo!

Czytaj także

Jan Wyga: hip hop od bluesa do reggae

Ostatnia aktualizacja: 01.03.2012 18:00
Zgodnie ze swoją ksywką Jan Wyga z niejednego muzycznego pieca jadł chleb. Dowód tego raper dał na swoim debiutanckim solowym krążku "wyga.co", o którym opowiedział w audycji Hirka Wrony.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Marc Romboy: trzeba dużo szukać, żeby mieć ciekawe sety

Ostatnia aktualizacja: 16.03.2012 10:00
Jeden z najbardziej charakterystycznych producentów na scenie house i techno opowiedział w Czwórce o tym, co go obecnie najbardziej kręci w muzyce.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Flint za kratami warszawskiego Zoo

Ostatnia aktualizacja: 12.04.2012 11:00
- Ktoś kto posłucha tej płyty, może odnieść wrażenie, że przez ostatnie pół roku miałem jakiś straszny sajgon w życiu - tak stołeczny raper w rozmowie z Hirkiem Wroną opowiadał o swojej najnowszej produkcji.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Chciałem się sprawdzić w innej roli niż basista Lady Pank

Ostatnia aktualizacja: 25.04.2012 12:00
Krzysztof "Kielich" Kieliszkiewicz w czwórkowym "DJ Paśmie" zaśpiewał piosenki, ze swojej debiutanckiej płyty "Dziecko szczęścia".
rozwiń zwiń