DJ Spox powraca z nową siłą muzyki

Ostatnia aktualizacja: 01.12.2012 13:00
W "DJ Paśmie" w ramach cyklu Weterani Polskiej Sceny Klubowej wystąpił Dj Spox. Zobacz rozmowę z artystą i posłuchaj seta, którego wykonał na żywo!
Audio


Doświadczenie DJsko producenckie zbierane latami z klubowych parkietów i festiwalowych scen pozwala Spoxowi wyczuć klimat każdej imprezy. Czy będzie to klasyczny klubowy wieczór czy ekskluzywny pokaz mody a nawet undergroundowy, nielegalny rave w opuszczonej fabryce - Spox nie pozwoli wam zejść z parkietu.

House, Nu-Disco, Deep House, UK Funky, Electro House, Bass to tylko drobny przykład do czego będziecie się bawić w trakcie seta. Zawsze też można spodziewać się niespodzianek w postaci autorskich remixów i editów czy mash-upów Spoxa wpasowanych pomiędzy klubowe klasyki i exkluzywne nowości.

Sety Spoxa to nie banalne "wciskanie plej” na kontrolerze, a przemyślana i starannie dopasowana do klimatu selekcja.

Zapraszamy na rozmowę z artystą i seta w jego wykonaniu w "DJ Paśmie". Wystarczy kliknąć w załączony plik dźwiękowy, bądź ikonę kamery.

Czytaj także

Rap na uniwersytecie

Ostatnia aktualizacja: 22.11.2012 17:10
Hip-Hop jest kulturą globalną, która idealnie dopasowuje się do lokalnych uwarunkowań. Autorzy projektu "Poezja Miejska RAP" postanowili wykorzystać to zjawisko zarówno do promocji naszego języka jaki i twórczości polskich raperów. Oto efekty ich pracy.
rozwiń zwiń
Czytaj także

"Wypikaliśmy płytę na złość cenzurze"

Ostatnia aktualizacja: 28.11.2012 15:08
"Kolaboracja", "Wszyscy przeciwko wszystkim" i "Blasfemia" - ci, którzy wychowali się na punk rocku nie mają wątpliwości o co chodzi. Trzy legendarne albumy Dezertera już doczekały się reedycji. Kolejne ukażą się w 2013 r.
rozwiń zwiń
Czytaj także

"Hip-hop jest tylko pretekstem"

Ostatnia aktualizacja: 28.11.2012 08:30
Absolwent Islington Music Workshop w Londynie i Academy of Contemporary Music College w Guildford. W Warszawie założył HiFi Bandę, a w listopadzie wydał pierwszą producencką płytę. Oto "Niedopowiedzienia" Czarnego.
rozwiń zwiń