Tale Of Us z Audioriver w Czwórce!

Ostatnia aktualizacja: 13.11.2013 17:57
Włoski duet Tale Of Us surfuje na fali dzisiejszej popularności dobrego house'u. Formacja uznana jest za jedno z największych odkryć ostatnich lat, plasując się w pierwszej dziesiątce na liście najlepszych DJ-ów wg portalu Resident Advisor.
Tale Of Us
Tale Of UsFoto: mat.pras.

Choć zarówno Carmine Conte, jak i Matteo Milleri nie są Europejczykami - pierwszy urodził się w Toronto, a drugi w Nowym Jorku - obaj spotkali się w Mediolanie, gdzie połączyli swoje drogi twórcze. Obecnie mieszkają w Berlinie - mieście, które inspiruje ich do szukania coraz to nowszych możliwości artystycznego wyrazu.
Debiutanckie wydawnictwo Tale Of Us - "Dark Song" - ukazało się wiosną 2011 roku nakładem Visionquest - oficyny, w której wydaja takie sławy, jak Seth Troxler, Ryan Crosson, Shaun Reeves czy Lee Curtiss. Potem wydawali również m.in. na Get Physical, Bpitch Control i Life And Death, a w lutym 2013 ukazała się ich nowa EP-ka dla Visionquest  - "Fresh Water".

Zapraszamy do słuchania "DJ Pasma" w czwartek, 14 listopada, od 21.00.

W Czwórce będzie można usłyszeć ich set, który zagrali na festiwalu Audioriver. Ten występ rozpoczyna gratkę dla naszych słuchaczy, miłośników muzyki elektronicznej. Od 14 listopada, w każdy czwartek, w audycji "DJ Pasmo" (pon.-pt., godz. 21.00-23.00) będą prezentowane retransmisje setów z tegorocznego festiwalu Audioriver - największego w Polsce festiwalu muzyki elektronicznej, prezentującego niemal wszystkie jej odmiany: od techno i house’u, przez drum & bass, dubstep i electro, a na IDM i elektronicznym popie kończąc.

W kolejnych audycjach Czwórka nada sety takich artystów, jak: Nymfo b2b Klute, Marcin Czubala, Dusky, Ed Rush, Monoloc i Submotion Orchestra.

Radiowa Czwórka jest stałym patronem medialnym płockiej imprezy.

Czytaj także

Audioriver 2013: nawet kilkanaście tysięcy osób bawiło się w "Miami nad Wisłą"

Ostatnia aktualizacja: 28.07.2013 11:10
Richie Hawtin, Rudimental i Paul Kalkbrenner wystąpili na zakończenie 8. edycji Audioriver - największego festiwalu muzyki elektronicznej, który odbył się na plaży w Płocku.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Ten Typ Mes: "Lepsze Żbiki" narodziły się przy niebieskim świetle

Ostatnia aktualizacja: 01.08.2013 10:00
- Od 15. roku życia zajmuję się hip-hopem - wyznaje Ten Typ Mes i zapowiada, że ciągle marzy mu się więcej.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Skunk Anansie w nowej odsłonie - akustycznie

Ostatnia aktualizacja: 01.10.2013 21:05
Skunk Anansie, jedna z najważniejszych grup współczesnego rocka, świętuje premierę płyty "Acoustic Live In London". Muzycy wystąpią w studiu Czwórki! Zapraszamy na ekskluzywny koncert w "DJ Paśmie".
rozwiń zwiń
Czytaj także

Podróż w cieniu SLA

Ostatnia aktualizacja: 22.10.2013 17:01
W planach na ten rok Rafał Zieliński miał podróż dookoła świata. Z końcem października miał opuszczać Chiny. Plany pokrzyżowała choroba. - Lekarze powiedzieli mi, że mam iść do domu i czekać na śmierć - mówi Rafał Zieliński chory na SLA.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Za każdym reportażem stoi jakaś podróż

Ostatnia aktualizacja: 07.11.2013 15:09
W środę 6 listopada w Teatrze Stanisławowskim w warszawskich Łazienkach Królewskich wręczono nagrody w dziedzinie reportażu i dokumentu radiowego. W rolach głównych wystąpiły kobiety, a cechą wspólną ich prac był motyw podróży.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Burgery - smaczna odsłona jedzenia "na mieście"

Ostatnia aktualizacja: 12.11.2013 17:56
W Warszawie, ale także i w innych polskich miastach, burgerownie pojawiają się jak grzyby po deszczu. Wieszczą kres kebaba i zapiekanek.
rozwiń zwiń