Weź udział w warsztatach z gwiazdami kina!

Ostatnia aktualizacja: 05.01.2016 14:00
Sonia Bohosiewicz, Janusz Chabior, Antek Królikowski, Anna Kerth i Piotr Głowacki od stycznia będą prowadzić warsztaty "Sfilmowani”.
Antoni Królikowski na planie serialu pt. Ja to mam szczęście
Antoni Królikowski na planie serialu pt. "Ja to mam szczęście"Foto: PAP/Ireneusz Sobieszczuk

Młodzi i zdolni studenci będą mieli możliwość zasmakowania sztuki aktorskiej. Współczesne gwiazdy polskiej kinematografii poprowadzą profesjonalne warsztaty. W programie zajęć są: elementarne zadania aktorskie, improwizacja, sceny oraz technika aktorska.

Ponadto podczas audycji porozmawiamy o najdziwniejszych zadaniach aktorskich, takich jak np. zagranie czajnika, zsiadłego mleka czy koloru czerwonego.

***

Na "W to mi graj" zapraszamy we wtorek (5.01) w godz. 21.00-21.30. Audycję prowadzi Michał Piwowarek.

mg

Czytaj także

Filip Pławiak: w każdym filmie chciałbym pokazać inną twarz

Ostatnia aktualizacja: 15.12.2015 13:00
Kiedy jest na murawie, gra w ataku, kiedy stoi przed kamerą, wciela się w demoniczne postaci. Nam Filip Pławiak zdradza, jak radził sobie na planie "Czerwonego pająka" i kogo zagra w filmie Arka Jakubika.
rozwiń zwiń
Czytaj także

"Listy do M. 2". Czy Anna Matysiak dojrzała?

Ostatnia aktualizacja: 08.12.2015 13:40
Anna Matysiak ma na swoim koncie role filmowe i serialowe. Teraz można ją oglądać w "Listach do M. 2", w których zagrała Majkę Lisiecką.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Nagroda im. Cybulskiego. Do kogo trafi tym razem?

Ostatnia aktualizacja: 08.12.2015 15:00
Nie mogą mieć więcej niż 35 lat i muszą wyróżniać się osobowością. W tym roku w gronie nominowanych do Nagrody im. Zbyszka Cybulskiego znaleźli się m. in. Agnieszka Żulewska, Agnieszka Podsiadlik i Tomasz Schuchardt.
rozwiń zwiń