X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

"Once" - piękna opowieść i muzycy tańczący walca z wiolonczelą

Ostatnia aktualizacja: 19.05.2018 17:00
- W spektaklu "Once" w Teatrze Roma muzycy, w scenach dialogowych i choreografiach, wchodzą w postać i odgrywają jej rolę np. ojca faceta czy mojej przyjaciółki Rezy, bankowca - mówi Marta Masza Wągrocka, odtwórczyni jednej z głównych ról. 
Audio
  • Marta Masza Wągrocka i Mariusz Totoszko opowiadają o spektaklu "Once" w stołecznym Teatrze Muzycznym Roma (W to mi graj/Czwórka)
Marta Masza Wągrocka i Mariusz Totoszko
Marta Masza Wągrocka i Mariusz TotoszkoFoto: Michał Piwowarek/Czwórka

- W tym musicalu zdarza się, że muzycy zostawiają instrumenty i normalnie dialogują, prowadzą nieraz sceny, innym razem je dopowiadają, czasem też tańczą - zdradza aktorka. - To nie są tancerze, a w spektaklu tańczą np. z wiolonczelą na pasku walca po kwadracie - dodaje Mariusz Totoszko, grający główną rolę męską w spektaklu.

Czytaj także:
variete 1200.jpg
W "Chicago" śpiewając robią gwiazdy i szpagaty

Zadanie zespołu muzycznego jest o tyle trudne, że raz tworzą społeczność czeską Dziewczyny, inny razem środowisko irlandzkie Faceta. Goście Michała Piwowarka przyznają, że podczas licznych prób udało im się stworzyć fajną bandę kumpli, emanującą super energią. 

Marta Masza Wągrowska i Mariusz Totoszko do udziału w castingu do "Once" skusił tytuł. Jak dziś oceniają swój udział w przedstawieniu? Jakie wyzwania niosą sceny wokalne? Kto powinien zobaczyć ten spektakl? Zapraszamy do wysłuchania całej rozmowy.

W audycji usłyszymy również Łukasza Muszyńskiego, krytyka filmowego (filmweb), który przypomina filmowy świat "Once". 

***

Tytuł audycji: W to mi graj

Prowadzi: Michał Piwowarek

Goście: Mariusz Totoszko i Marta Masza Wągrocka (aktorzy spektaklu"Once" w Teatrze Roma)

Data emisji: 19.05.2018

Godzina emisji: 13.08

pj

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Jak na Podlasie, to do Opery i na "Upiora"

Ostatnia aktualizacja: 14.04.2018 15:14
Opera i Filharmonia Podlaska to nie tylko ogromny budynek, ale też wyjątkowe miejsce. To tu, w Białymstoku, odbywa się rocznie ponad 550 wydarzeń kulturalnych, muzycznych, biznesowych. - To miejsce jedyne w swoim rodzaju - mówi rzeczniczka OiFP Joanna Dolecka. 
rozwiń zwiń

Czytaj także

Fajnie się dzieje w świecie teatru. W Jeleniej Górze też

Ostatnia aktualizacja: 26.04.2018 14:14
Od wtorku nabiera rozpędu Międzynarodowy Festiwal Teatrów i Kultury Awangardowej "Pestka" w Jeleniej Górze. - To miasto zawsze było postrzegana jako miasto teatru, również mocno związanego z awangardą - mówi Łukasz Duda, organizator imprezy. 
rozwiń zwiń