Podroż życia przez Japonię

Ostatnia aktualizacja: 02.07.2020 11:48
Michał Cejler ma 25 lat i niedawno przeżył największą przygodę swojego życia. Powrócił z podróży po Japonii, a o swoich doświadczeniach opowie w Czwórce.
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjne Foto: Shutterstock.com/FiledIMAGE

park rozrywki wesołe miasteczko rollercoaster free 663.jpg
Nie krzycz na rollercosterze! Nowe rady dla Japończyków

Przez pandemię koronawirusa Michał długo nie mógł wrócić do Polski, ale został na farmie zwierząt w gospodarstwie z kwiatami z rajskiej wyspy Okinawy. W Japonii zastały go także prawdopodobnie najlepsze warunki śniegowe na świecie. Michał brał udział w przygotowaniach do skoków do pucharu świata w narciarstwie alpejskim. Jak udało mu się zdobyć zaufanie azjatyckiej ekipy? 

O swoich przygodach w Japonii opowie w Czwórce.

ZOBACZ WIĘCEJ Podróże z Czwórką >>>

W audycji także "Etno-matura", czyli matura pełna pasji. Sprawdzamy jak wyglądają matury z języków mniejszości narodowych w Polsce. Tym razem język ukraiński na maturze we wspomnieniach Mateusza Waszczyszyna.

***

Na "Pasjonautów" w sobotę (02.07) po godz. 11.05 zaprasza Beata Kwiatkowska.

kd

Czytaj także

Azja: fuzja wielu kultur i... pięciu smaków

Ostatnia aktualizacja: 14.02.2017 17:45
- Jest wiele stereotypów, dotyczących Azjatów. W Japonii wcale nie jada się sushi na co dzień, w Chinach ryż zastapić można makaronem, a w Korei Południowej nie pracuje się po 16 godzin - przekonywała Iga Miłosławska, podróżniczka.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Jak cesarz Mutsuhito zrewolucjonizował Japonię?

Ostatnia aktualizacja: 15.02.2019 13:34
- Fenomen cesarza Mutsuhito polegał na tym, że potrafił on otoczyć się właściwymi ludźmi, którzy wraz z nim zmienili Japonię z feudalnego, rolniczego kraju w wielkie imprerium przemysłowe - mówił Mariusz Dąbrowski.
rozwiń zwiń