X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Archeologia. Wykopaliska zawodem przyszłości?

Ostatnia aktualizacja: 04.02.2016 15:50
- Wydawałoby się, że w tej dziedzinie już nie ma szans na zrobienie rzeczy wielkich, ale nawet w Egipcie jest jeszcze wiele do odkrycia - przekonuje archeolog Kamila Braulińska.
Audio
  • Chcesz studiować archeologię? Podpowiadamy, jak to zrobić (Instytut zatrudnienia/Czwórka)
Współczesna archeologia to bardzo pojemna dziedzina wiedzy, a największym atutem przyszłego archeologa jest łatwość w uczeniu się języków obcych
Współczesna archeologia to bardzo pojemna dziedzina wiedzy, a największym atutem przyszłego archeologa jest łatwość w uczeniu się języków obcychFoto: Glow Images/East News

Czytaj także
Nurek 1200.jpg
Zawód: nurek. "Praca, która jest pasją"

Jeśli więc jesteś ciekawy świata - archeologia jest właśnie dla ciebie, a do wyboru masz wiele różnych specjalizacji. - Jestem zooegiptologiem, czyli zajmuję się szczątkami zwierzęcymi oraz przedstawieniami ściennymi zwierząt - tłumaczy gość Czwórki. - To stosunkowo nowy i ciągle rozwijający się kierunek archeologii.

Jak się okazuje studenci architektury dzielą się na ciepło i zimnolubnych, a do tej drugiej grupy zaliczają się m. in. fani średniowiecza. W audycji sprawdzamy też, jak wygląda rekrutacja na ten kierunek studiów i czy przyszli archeolodzy muszą uczyć się na pamięć dat.

***

Tytuł audycji: Instytut Zatrudnienia

Prowadzi: Katarzyna Węsierska

Gość: Kamila Braulińska (archeolog, fotograf archeologiczny, doktorantka Wydziału Historii UW)

Data emisji: 4.02.2016

Godzina emisji: 12.00

kul/kd

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Agnieszka Kunikowska o zawodzie aktora dubbingowego

Ostatnia aktualizacja: 21.01.2016 15:55
- Głos to nasza wizytówka - opowiadała w Czwórce o pracy aktora dubbingowego Agnieszka Kunikowska, która użyczyła m.in. głosu Fionie za Szreka!
rozwiń zwiń

Czytaj także

Praca w hotelu? "Dla ambitnych pasjonatów"

Ostatnia aktualizacja: 28.01.2016 15:00
- Jeśli jesteś otwarty dla ludzi, lubisz podróże i potrafisz zachować dyskrecję, masz szansę zrobić karierę w hotelarstwie - zapewnia dyrektor Zespołu Szkół nr 11 im. Władysława Grabskiego w Warszawie.
rozwiń zwiń