X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Zajezdnia Muzealna "Brus". Odwiedzamy Łódź

Ostatnia aktualizacja: 30.06.2018 18:08
Odwiedziliśmy Zajezdnię Muzealną "Brus" w Łodzi - ten ponad stuletni obiekt prowadzony jest przez Klub Miłośników Starych Tramwajów.
Audio
  • Zwiedzanie Zajezdni Muzealnej "Brus" w Łodzi (Hotspot/Czwórka)
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: pikselstock/shutterstock.com/cc

Łódzki Klub Miłośników Starych Tramwajów przekształcił dawną Zajezdnię Muzealną Brus w miejsce, gdzie do 23 września podziwiać można arsenał pięknych maszyn - starych tramwajów. Potem wagony będą poddane konserwacji. - Najstarszy z naszych eksponatów to wagon Helbra VN B125, rok produkcji 1898. Mamy też m.in. wagony doczepne belgijskie z 1903 - 1904 roku, niemieckie z 1957 roku, a także z lat 70. i 80. - opowiadał Karol Jańczak z Klubu Miłośników Starych Tramwajów w Łodzi. 

Niektóre z wagonów, które zobaczyć można w Zajezdni wciąż są czynne. Co jeszcze zobaczyć można w "Brusie"? jaka jest historia tego wyjątkowego miejsca? O tym w nagraniu rozmowy ze studia Czwórki, w programie zajrzelismy także do jednego z zabytkowych tramwajów. 

***

Audycja: "Hotspot"

Prowadzący: Mateusz Kulik

Data emisji: 30.06.2018

Godzina emisji: 16.09

kd

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Hollyłódź - stolica polskiego kina

Ostatnia aktualizacja: 05.03.2016 15:55
To w Łodzi znajduje się filmówka, którą skończyli Andrzej Wajda, Roman Polański i Krzysztof Kieślowski. Właśnie tutaj kręcone były kultowe polskie filmy: "Zakazane piosenki", "Seksmisja", "Edi" czy serial "Komisarz Alex".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Łódź - tropem murali i rewitalizacji

Ostatnia aktualizacja: 18.06.2016 15:47
Z roku na rok Łódź pięknieje, dziś to nie tylko miasto tkanin i wielkich fabryk, ale także wspaniałe przykłady rewitalizacji, fascynujące planetarium czy murale.
rozwiń zwiń