VSHOOD Karolina Czarnecka. Premiera klipu w Czwórce!

Ostatnia aktualizacja: 23.10.2015 09:00
W "Bitwie Hitów" premiera utworu grupy VSHOOD z udziałem Karoliny Czarneckiej. Klip do "Chwytaj ten stan" wyreżyserował Tomek Bagiński.
Karolina Czarnecka podczas jednej z czwórkowych audycji plenerowych w Łodzi
Karolina Czarnecka podczas jednej z czwórkowych audycji plenerowych w ŁodziFoto: Czwórka

Karolina Czarnecka to charyzmatyczna i oryginalna wokalistka, która zdobyła serca internautów piosenką "Hera, koka, hasz, LSD". Jej kariera nabrała wówczas rozpędu, a artystka na koncie ma dziś m.in. EP-kę pt. "Córka", a także występy w teatrze Krystyny Jandy.

W Czwórce zaśpiewała już m.in. z SoDrumatic, czyli specjalistą od energetycznych beatów, z którym wykonała utwór "Za siedmioma blokami". Teraz zaprosimy Was na premierę utworu i klipu "Chwytaj ten stan".

W audycji także zmierzą się gwiazdy, a o to, która z nich wygra, powalczą słuchacze. Tym razem w odtwarzaczu Monika Brodka i Natalia Nykiel.

***

Na audycję "Bitwa Hitów" zapraszamy w piątek (23.10) w godz. 18.00 - 19.00. Program poprowadzi Mateusz Żydek.

kd/kul

Czytaj także

Premiera utworu Czarneckiej i SoDrumatic na antenie Czwórki

Ostatnia aktualizacja: 25.08.2015 13:35
Charyzmatyczna aktorka i wokalistka Karolina Czarnecka oraz utalentowany producent i twórca podkładów dla najlepszych raperów SoDrumatic wspólnie stworzyli utwór "Za siedmioma blokami".
rozwiń zwiń
Czytaj także

Sarsa: zawsze trzeba iść za głosem serca

Ostatnia aktualizacja: 30.09.2015 15:12
- Zaczynałam od rocka i elektroniki. To, co robiłam było bardzo niszowe, alternatywne, ale do dziś te nurty staram się przemycać do moich kompozycji - mówiła w Czwórce Sarsa Markiewicz.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Margaret walczy o tytuł najlepszej wokalistki świata

Ostatnia aktualizacja: 21.10.2015 16:00
Małgorzata Jamroży w 2013 roku zdobyła szczyty list przebojów singlem "Thank You Very Much" i od tamtej pory wciąż zdobywa nagrody muzyczne i zaskakuje swoich fanów nowymi przebojami.
rozwiń zwiń