Koncert Ani Dąbrowskiej

Ostatnia aktualizacja: 20.02.2013 09:30
Charakterystyczny głos, liczne nagrody, imponujący dorobek artystyczny. W "Ministerstwie Dźwięku" Ania Dąbrowska udowodniła, że "bawi się świetnie"!
Audio
  • Posłuchaj Ani Dąbrowskiej na koncercie w "Ministerstwie Dźwięku"

Ania Dąbrowska jest jedną z najbardziej utalentowanych polskich piosenkarek ostatniej dekady. Wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów, producentka. Dotychczas nagrała pięć płyt, z których każda uzyskała status Platynowej Płyty.

Jest laureatką ośmiu Fryderyków, a także wielu innych nagród branżowych. Popularność i uznanie publiczności doskonale oddają cztery statuetki otrzymane podczas koncertów TOP w ramach festiwalu Top Trendy. Jej przedostatnia płyta "Ania Movie" była najczęściej kupowanym polskim albumem w 2010 roku. Pod koniec ubiegłego roku do sklepów trafiła jej najnowsza płyta pt. "Bawię się świetnie", którą krytycy jednogłośnie okrzyknęli najlepszą w dorobku Ani.

Artystka zagrała kilka dużych tras koncertowych obejmujących swym zasięgiem największe miasta w Polsce. W podsumowaniu 10-lecia przygotowanym przez Związek Producentów Audio Video dotyczącym najchętniej kupowanych płyt minionej dekady Ania uplasowała się na 3 miejscu.

Koncert z "Ministerstwia Dźwięku" usłyszysz korzystając z nagrania umieszczonego w pliku dołączonym do artykułu. Zobacz także nagranie wideo, zrealizowane w trakcie tego wydarzenia.

Ania
Ania Dąbrowska z zespołem na koncercie w Czwórce

Producentem audycji jest Program 4 Polskiego Radia oraz Narodowy Instytut Audiowizualny.

Czytaj także

Koncert Meli Koteluk w Czwórce

Ostatnia aktualizacja: 20.07.2013 18:00
To wokalistka i autorka tekstów, z wykształcenia jest kulturoznawcą. W "Ministerstwie Dźwięku" na żywo wystąpiła Mela Koteluk.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Rebeka - koncert w Czwórce

Ostatnia aktualizacja: 15.03.2014 15:00
Rebeka to polski duet tworzący muzykę elektroniczną, przez wielu nazywany "nadzieją polskiej muzyki elektronicznej". Zespół wystąpił w Czwórkowym "Ministerstwie Dźwięku".
rozwiń zwiń
Czytaj także

Luxtorpeda - koncert w Czwórce

Ostatnia aktualizacja: 10.08.2013 10:00
Prawdziwe garażowo-punkowo-rockowe granie na Czwórkowej scenie. Koncert zespołu Luxtorpeda, zarejestrowany w "Ministerstwie Dźwięku".
rozwiń zwiń