Karolina Winkowska: boję się bezczynności

Ostatnia aktualizacja: 30.04.2017 12:52
- Kontuzja barku wycofała mnie trochę ze startów, ale za to pozwoliła zająć się organizowaniem zawodów i imprez sportowych - mówi Karolina Winkowska, jedna z najlepszych na świecie kitesurferek.
Audio
  • Karolina Winkowska o kitesurfingu i kontuzjach, które "mogą być interesujące" (Co Was Kręci/Czwórka)
Karolina Winkowska w akcji
Karolina Winkowska w akcjiFoto: PAP/DPA/HOCH ZWEI/Juergen Tap

W ubiegłym roku Karolina Winkowska po raz trzeci w karierze zdobyła Puchar Świata w kitesurfingu w konkurencji freestyle i jednocześnie tytuł mistrzyni globu. Teraz szykuje się do "fruwania" nad Bałtykiem. - Moi znajomy zaczęli już sezon kitesurferski na Helu. W butach, rękawiczkach czapkach kurtkach i w piankach - śmieje się gość Czwórki.


Czytaj także
paralotnia góry 1200x660.jpg
Klaudia Bułgakow o szukaniu transu w locie

Winkowska zdradza też swoje plany na obecny sezon i tłumaczy, dlaczego spędzi w Polsce więcej czasu niż dotychczas. - W grudniu nabawiłam się kontuzji barku, potrzebuję dłuższej rehabilitacji, bo ciągle jeszcze mam problemy z trickami. Ale w sumie uważam ten stan za interesujący - opowiada kitesurferka.

Karolina Winkowska zdradza także, dlaczego koloruje swoje życie na serwisach społecznościowych i radzi jak zostać... Królową Helu.

***

Tytuł audycji: "Co Was Kręci?"

Prowadzi: Hanna Dołęgowska

Gość: Karolina Winkowska (kitesurferka)

Data emisji: 30.04.2017

Godzina emisji: 11.14

kul/mg

Czytaj także

Paralotniarstwo. Słońce, wiatr i doświadczenie

Ostatnia aktualizacja: 19.02.2017 14:29
Michał Gierlach to, reprezentujący Polską Kadrę Paralotniową, jeden z najlepszych pilotów młodego pokolenia w Polsce. Z Nepalu przyleciał prosto do studia Czwórki, aby opowiedzieć nam, m.in., o przygotowaniach do pewnego nietypowego wyścigu z Austrii do Monako.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Natalia Litwiniuk: trening musi być przyjemnością!

Ostatnia aktualizacja: 11.03.2017 12:30
- Każda aktywność fizyczna jest dla nas wartościowa, dlatego ustalając plan treningowy kierujmy się swoim czasem, możliwościami, preferencjami, a niekoniecznie modą na dany sport - przekonuje Natalia Litwiniuk, trenerka i instruktorka.  
rozwiń zwiń