Freestyle Family - ekstremalny klan motocrossowy

Ostatnia aktualizacja: 12.05.2017 12:00
Freestyle Family to grupa ludzi, których łączy wspólna miłość do sportów ekstremalnych. W skład tej rodziny wchodzą najlepsi polscy zawodnicy zarówno freestyle motocross, snowmobile, mtb, bmx jak i dziewczyny z Psycho Dolls, które dbają o gorącą atmosferę. 
Audio
  • O działalności grupy Freestyle Family opowiadają Grzegorz Czerwiec i Rafał Biały (Co Was kręci/Czwórka)
zdj. ilustracyjne
zdj. ilustracyjneFoto: Iamkaoo99/Shutterstock.com

Maj to dla nich czas przygotowań do sezonu. - Trenujemy w Warszawie, we własnym miejscu, w którym jest odpowiednia ilość ramp, a także m.in. basen z gąbkami, w którym trenuje się salta i salta z kombinacjami - opowiadali członkowie Freestyle Family w Czwórce. Jak przekonywali, w tym sezonie sporo będzie się działo w ich sportowym życiu. - Pod koniec czerwca na przykład pokazy, podczas których będziemy robić m.in. lądowanie na dachu galerii handlowej - mówili w rozmowie z Mateuszem Kulikiem.

Opowiadali, jak ćwiczyło im się przez półtora miesiąca w Hiszpanii. Mówili także, jak skacze się w niemieckim cyrku, i jak ćwiczenia potrafi zepsuć im pogoda. Zapraszali także na najbliższe imprezy związane z freestyle motocrossem. Zdradzili także, co trzeba zrobić, by zostać członkiem ich motocrossowej rodziny.


Freestyle Family/Fot. Czwórka Freestyle Family/Fot. Czwórka

***

Tytuł audycji: "Co Was Kręci?"

Prowadzi: Jakub Jamrozek

Gość: Grzegorz Czerwiec, Rafał Biały (Freestyle Family)

Data emisji: 15.05.2017

Godzina emisji: 11.14

kd/kul

Czytaj także

Karolina Winkowska: boję się bezczynności

Ostatnia aktualizacja: 30.04.2017 12:52
- Kontuzja barku wycofała mnie trochę ze startów, ale za to pozwoliła zająć się organizowaniem zawodów i imprez sportowych - mówi Karolina Winkowska, jedna z najlepszych na świecie kitesurferek.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Zarażamy biegową pasją. "Warto zrobić pierwszy krok"

Ostatnia aktualizacja: 06.05.2017 11:51
Zorganizował grupę treningowo-biegową amatorów "Wieczorne bieganie w Szczecinie" i od ponad trzech lat przewinęło się przez nią ponad tysiąc osób. - Bieganie nie jest trudne. Na początku po prostu trzeba się odważyć i spróbować - mówił w Czwórce Wojciech Kępka.
rozwiń zwiń