Brelok Banked Slalom. Czwórka znów ruszyła na stok!

Ostatnia aktualizacja: 15.03.2019 11:10
Na Czarnym Groniu zakończył się Brelok Banked Slalom supported by RIDE snowboards 2019. Byliśmy na miejscu, by relacjonować to wydarzenie. 
Audio
  • Jesteśmy na Czarnym Groniu - relacje i rozmowy z uczestnikami i organizatorami (Co Was kręci/Czwórka)
  • Zapraszamy na Czarny Groń (Hotspot/Czwórka)
Ekipa na stoku :)
Ekipa na stoku :)Foto: Monika Dżaman/mat. pras.

Brelok Banked Slalom [szczegóły imprezy >>>] to zawody snowboardowe nie tylko dla profesjonalistów, odbywające się w przyjacielskiej atmosferze - impreza odbywała się pod patronatem Czwórki. 

Czwórka pojawiła się na Czarnym Groniu w sobotę 16 marca i tego dnia można było usłyszeć relacje w Wiadomościach Czwórki, w Sportowym Podsumowaniu Dnia oraz w audycji Hotspot. Natomiast 17 marca po godz. 11.00 Czwórka zaprosiła na specjalne, plenerowe wydanie audycji Co Was Kręci prosto ze snowparku na Czarnym Groniu. Audycję prowadzili Hanna Dołęgowska i Mateusz Fusiarz i jak mówili, "był ogień".

A jak tłumaczył Michał Ligocki, pomysłodawca i organizator wydarzenia, Brelok jest dla amatorów i dla profesjonalistów. Daje szansę debiutantom, żeby zmierzyli się z mistrzami i mistrzom, by przyjęli wyzwanie od amatorów. Tegoroczna odsłona wydarzenia wyszła fantastycznie. - To jedna z ostatnich imprez plenerowych sezonu. Mamy świetną pogodę, super tor, świetne nagrody i rewelacyjnych zawodników - przekonywał w plenerowym studiu Czwórki. 

Podczas zawodów można było zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie w czwórkowej fotobudce i zgarnąć czwórkowe gadżety.  

Relacji z zawodów można było słuchać na stronie www.czworka.online, w systemie cyfrowym DAB+ oraz poprzez aplikację Player Polskie Radio.

ZOBACZ TAKŻE Czwórka rozpoczęła ferie na Czarnym Groniu! >>>

mat. prasowe/kul/kd

Czytaj także

Czwórka na Brelok Banked Slalom 2018: świetne warunki, doskonała zabawa"

Ostatnia aktualizacja: 11.03.2018 14:50
Brelok Banked Slalom to zawody snowboardowe, w których uczestnicy, w koleżeńskim klimacie, ścigają się ze sobą jadąc po bandzie pod patronatem Czwórki.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Wskocz na trampolinę - przygotuj się na snowboard

Ostatnia aktualizacja: 28.10.2018 13:25
Sportowcy twierdzą, że potrzeba 8 tygodni, by przygotować się do sezonu snowboardowego. - Moja rada to być aktywnym cały czas - mówi Michał Ligocki, snowboardzista. A czy dobrym treningiem jest wycieczka do parku trampolin?
rozwiń zwiń
Czytaj także

Czwórka na zawodach Oscyp Snowboard Contest w Białce Tatrzańskiej

Ostatnia aktualizacja: 30.01.2019 12:22
OSCYP Snowboard Contest 2019 to największe zawody snowboardowe w Polsce odbywające sie corocznie w Białce Tatrzańskiej. Wydarzenie pod patronatem Czwórki mogliście śledzić na naszej antenie.
rozwiń zwiń