X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Wojciech Kuczok marzy o dziewiczych grotach

Ostatnia aktualizacja: 17.11.2012 16:58
- Nieodkryta przez nikogo jaskinia, to dla mnie idealne turystycznie miejsce – mówił laureat nagrody Nike, który w Czwórce opowiedział o swojej nowej książce, poświęconej niecodziennym wyprawom.
Audio

- Jestem typem kontemplującego włóczęgi. Uwielbiam wałęsać się po miastach bez mapy i przewodników i wyciągać z tego użyteczne literacko wnioski – mówił gość audycji "Kontrkultura". Swoje przemyślenia wywołane spacerami po ulicach takich metropolii jak Rzym, czy Berlin, ale też wyprawami w rejony odległe od cywilizacji Wojciech Kuczok zebrał w książce "Poza światłem".

Jak opowiadał gość Bogusi Marszalik, teksty w tym zbiorze zostały ułożone w taki sposób, by zabierać czytelnika coraz dalej od dużych skupisk ludzkich w rejony dziewicze, by w końcu dotrzeć do najmilszych pisarzowi jaskiń.

- To nie jest tak, że eksploruje je bez lęku, gdyż cena jaką płacę za rozkosz bycia w dużych systemach podziemnych jest bardzo wysoka – mówił. Więcej na ten temat w nagraniu audycji.

bch

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Znany pisarz znów krytykuje: grupa idiotów

Ostatnia aktualizacja: 25.04.2012 23:47
- To próba potępienia bandytów stadionowych i próba wypowiedzenia się w taki sposób, żeby poczuli się dotknięci - mówił w radiowej Jedynce Wojciech Kuczok.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Mann o "Kronikach wariata": wyciskano je ze mnie

Ostatnia aktualizacja: 12.11.2012 10:20
Część tekstów ocalała tylko dzięki Grzegorzowi Wasowskiemu, który trzyma w teczkach pożółkłe teksty wykorzystywane m.in. w "Tylko dla orłów".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Pakosińska: moja książka powstała z miłości

Ostatnia aktualizacja: 12.11.2012 14:10
- "Georgialiki" to najlepszy drogowskaz dla osób, które niewiele albo nic nie wiedzą o Gruzji - oceniała radiowej Czwórce jej autorka Katarzyna Pakosińska.
rozwiń zwiń