Lato VIP-a. Barbara Kurdej-Szatan szaleje po świecie

Ostatnia aktualizacja: 21.07.2016 12:20
W cyklu "VIP poleca" sprawdzamy, jak wyglądają wakacje znanych i lubianych Polaków. Popularna aktorka Barbara Kurdej-Szatan dała się uwieść urokom południowej Europy i urlop spędziła na siodełku.
Audio
  • Barbara Kurdej-Szatan poleca najpiękniejsza miejsca w Barcelonie (BąŻur/Czwórka)
  • Co w wakacje czyta Barbara Kurdej-Szatan? (BąŻur/Czwórka)
  • Kulinarne hity na lato według Barbary Kurdej-Szatan (Bążur/Czwórka)
Barbara Kurdej-Szatan to nie tylko popularna aktorka, ale też osobowość telewizyjna. Świetnie poradziła sobie jako prowadząca Kocham Cię, Polsko, teraz dołączy do ekipy The Voice Of Poland
Barbara Kurdej-Szatan to nie tylko popularna aktorka, ale też osobowość telewizyjna. Świetnie poradziła sobie jako prowadząca "Kocham Cię, Polsko", teraz dołączy do ekipy "The Voice Of Poland"Foto: Czwórka

- Uwielbiam Barcelonę. Z mężem i z córą zjeździliśmy całe miasto rowerem, bo mają tam świetnie przygotowane trasy. Polecam też zobaczyć park Güell, przepiękny obiekt zaprojektowany przez Gaudiego - zachęca aktorka.

Barbara Kurdej-Szatan opowiada też o swoich ulubionych lekturach na lato i zdradza, dlaczego gościom na garden party serwuje zawsze dużo liści.

***

Tytuł audycji: "BąŻur"

Prowadzi: Mariusz Infulecki

Przygotowała: Diana Zyglewska

Data emisji: 21.07.2016

Godzina emisji: 7.00

kul/jp

Czytaj także

Rajd Wenecja - Pekin. Dla poszukiwaczy końca świata

Ostatnia aktualizacja: 13.07.2016 12:40
- Krótkie podróże nie mają sensu. Wypad na 10 dni jest co najwyżej po to, żeby się zdziwić. Żeby zrozumieć, potrzeba więcej czasu - tłumaczy podróżnik Przemysław Oberżyświat Osuchowski.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Lato VIP-a. Kogo słucha Sonia Bohosiewicz?

Ostatnia aktualizacja: 14.07.2016 11:00
W cyklu "VIP poleca" sprawdzamy, jak wyglądają wakacje znanych i lubianych Polaków. Popularna aktorka Sonia Bohosiewicz tegoroczne lato spędzi z Ellą Fitzgerald.
rozwiń zwiń