Rodzinny sport. Dziel z dziećmi pasję

Ostatnia aktualizacja: 02.08.2016 10:15
- Dziecko jest dla mnie numerem jeden. Gdy położę córkę spać, przeczytam jej książkę, idę na siłownię - mówi Bartek Brusiło, bloger, "tata na treningu". - Wspólnie z dzieckiem biegamy, chodzimy na basen - dodaje.
Audio
  • Bartek Brusiło opowiada jak zarazić dzieci sportem i jak, będąc rodzicem, znaleźć czas na treningi (BąŻur/Czwórka)
Gdy rodzice uprawiają sport, dzielą pasję, bardzo łatwo jest wciągnąć w to dzieciaki
Gdy rodzice uprawiają sport, dzielą pasję, bardzo łatwo jest wciągnąć w to dzieciakiFoto: Glow Images/ East News

Współczesny tata jest zapracowany, zabiegany, ma niewiele czasu dla siebie, dla dzieci. Codziennie próbuje pogodzić wszystkie obowiązki. Mimo to Bartek Brusiło przekonuje, że warto w tym rozgardiaszu znaleźć czas na sport, często rodzinny sport.

- Warto się ruszać. Choćby z powodów estetycznych, by nie wyglądać jak meduza wyrzucona na brzeg, ale też dla swej wewnętrznej siły, szybkości, sprawności - mówi gość Czwórki. - Warto też sportowo wychowywać dzieci, dzielić z nimi pasję, robić różne rzeczy razem - dodaje.

Bartek Brusiło opowiada, w jakie zajęcia wciąga swoją kilkuletnią córkę, co można zrobić by wyciągnąć dzieci sprzed komputerów, jak je motywować.


***

Tytuł audycji: "BąŻur"

Prowadzi: Mariusz Infulecki

Goście: Bartek Brusiło (bloger, mąż ojciec, dojrzały facet z energią dzieciaka)

Data emisji: 02.08.2016

Godzina emisji: 8.10

pj

Czytaj także

Dzień Taty w kinie. Ojcowie, których chcielibyśmy mieć

Ostatnia aktualizacja: 23.06.2016 13:00
- Po filmie "Chcę się żyć" usłyszałem z wielu ust mnóstwo ciepłych słów o mojej roli. Okazało się, że byłem świetnym ojcem, a to dla mnie jako aktora i taty, największe wyróżnienie - przyznaje Arek Jakubik.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Tomasz Bułhak o ojcostwie bez cenzury

Ostatnia aktualizacja: 12.07.2016 12:15
Najpierw prowadził bloga, potem wydał książkę o ojcostwie. - Chciałem oswoić temat rodzicielstwa, pisałem z myślą o osobach, które czekają na pierwsze dziecko - mówi Tomasz Bułhak.
rozwiń zwiń