Tomasz Bułhak o ojcostwie bez cenzury

Ostatnia aktualizacja: 12.07.2016 12:15
Najpierw prowadził bloga, potem wydał książkę o ojcostwie. - Chciałem oswoić temat rodzicielstwa, pisałem z myślą o osobach, które czekają na pierwsze dziecko - mówi Tomasz Bułhak.
Audio
  • Tomasz Bułhak o jasnej i tej trochę ciemniejszej stronie ojcostwa (BąŻur/Czwórka)
Najcenniejsza rzecz, którą rodzice mogą podarować dzieciom, to wspólnie spędzony czas
Najcenniejsza rzecz, którą rodzice mogą podarować dzieciom, to wspólnie spędzony czasFoto: GlowImages/East News (zdjęcie ilustracyjne)

Bloger przekonuje, że zależało mu na pokazaniu rodzicielstwa tak prawdziwie, jak to tylko możliwe. - Założenie było takie, żeby dotykać także tematów, które są mniej fajne, frustrują. Sam pamiętam, jak miałem w głowie masę rozmaitych strachów. Starałem się o nich pisać z własnej perspektywy - wyjaśnia.

Gość Mariusza Infuleckiego odpowiada też o szkołach rodzenia, zdradza, jak skończyła się wyprawa z dzieckiem na wystawę zdjęć i wyjawia, jak przegrał ze starszą córką walkę o róż.

***

Tytuł audycji: "BąŻur"

Prowadzi: Mariusz Infulecki

Gość: Tomasz Bułhak (autor bloga i książki "Tata w budowie")

Data emisji: 12.07.2016

Godzina emisji: 8.17

mg/kd

Czytaj także

Edyta Jungowska i Piotr Fronczewski czytają książki dla dzieci

Ostatnia aktualizacja: 02.12.2014 12:54
Edyta Jungowska wydała szereg książek Astrid Lindgren w wersji audio. W kolejnym projekcie przedsiębiorczej aktorki wziął udział Piotr Fronczewski.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Modny Tata". Ojcostwo na miarę XXI wieku

Ostatnia aktualizacja: 14.03.2016 13:00
Na co dzień wykładowca, w sieci Modny Tata. Michał Będźmirowski przełamuje stereotypy zapracowanego mężczyzny i ojca i tłumaczy, jak być fajnym tatą i przy tym nie zwariować.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Zwyczajna mama - inna niż ta w mediach

Ostatnia aktualizacja: 26.05.2016 13:07
- W książce "Macierzyństwo bez Photoshopa" mówimy o tym, o czym się w mediach nie mówi - opowiada Małgosia Dawid-Mróz, współautorka publikacji. - Mówimy o matkach takich zwyczajnych, o macierzyństwie, które zmienia.
rozwiń zwiń