Youth Future Conference. Wykładowcy ze świata w wersji online

Ostatnia aktualizacja: 22.10.2020 15:00
Youth Future Conference to propozycja dla młodych i ambitnych uczniów, którzy pragną się rozwijać również poza szkołą. Tegoroczna, trzecia odsłona, odbędzie się 30 października w wersji online.
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: shutterstock.com/Syda Productions

Posłuchaj
02:24 [CZWORKA]Stacja Nauka 22 październik 2020 konferencja.mp3 Youth Future Conference - co w programie trzeciej odsłony? (Stacja Nauka/Czwórka)

 - W tym roku przygotowaliśmy dla uczestników cykl wykładów przygotowanych przez najlepszych mówców ze świata, które odbędą się w języku angielskim - mówi organizator Michał Budzanowski. Bo to właśnie wyróżnia Youth Future Conference na tle innych tego typu wydarzeń. Po ponad 3 latach YFC niezmiennie jest jedyną w całości prowadzoną po angielsku młodzieżową konferencją w Polsce.

YOUTH FUTURE CONFERENCE 2019 / Youth Future Conference


Celem organizatorów jest pogłębianie wiedzy wśród młodzieży na temat przedsiębiorczości, jak również pomoc w odkrywaniu ich talentów. Twórcy inicjatywy stworzyli platformę wymiany doświadczeń i wiedzy w połączeniu z nauką life skills, umożliwiając młodym ludziom zdobycie nowych umiejętności pożądanych w ich przyszłym życiu zawodowym.

Posłuchaj także:

Każdego roku wydarzenie opiera się na kilku ścieżkach tematycznych. Uczestnicy mogą poszerzyć swoją wiedzę z zakresu biznesu, technologii, nauk ścisłych czy dowiedzieć się więcej na temat studiów za granicą. Szeroka tematyka prowadzonych wykładów oraz obecność prelegentów z różnych środowisk biznesowych pozwala każdemu uczestnikowi znaleźć coś dla siebie. - W tym roku dodaliśmy jeszcze ścieżkę "Środowisko i ekologia" - mówi gość Czwórki. 

ZOBACZ WIĘCEJ Webinary w Czwórce >>>

3. edycja Youth Future Conference (YFC) odbędzie się 30 października pod patronatem Czwórki. 

***

Tytuł audycji: Stacja Nauka

Prowadzi: Patryk Kuniszewicz

Gość: Michał Budzanowski (pomysłodawca i organizator Youth Future Conference)

Data emisji: 22.10.2020

Godzina emisji: 12.45

kul


Czytaj także

Mięso z probówki - stworzymy hamburgera doskonałego?

Ostatnia aktualizacja: 22.09.2015 09:29
Istnieje prawdopodobieństwo, że mięso z probówki w przyszłości może zastąpić na naszych talerzach tradycyjne kotlety.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Naukowcy dla Wikipedii i rzetelności

Ostatnia aktualizacja: 15.10.2020 14:58
Na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu rozpoczęto współpracę z Wikipedią. Naukowcy i studenci będą mieli możliwość edytowania haseł, wprowadzenia biogramów czy też poprawienia zagadnień z zakresu swoich zainteresowań badawczych.
rozwiń zwiń