Malediwy. "Bezludna wyspa za przystępną cenę"

Ostatnia aktualizacja: 24.10.2017 17:30
- Jeśli ktoś leci na Malediwy z plecakiem, powinien wybrać sobie jedną wyspę jako bazę wypadową, z której będzie ruszał na dalsze wyprawy. Na przykład na bezludną wyspę - zachęcają Marta Cwalina-Śliwińska i Łukasz Śliwiński.
Audio
  • O tym, jak tanio podróżować i co robić na Malediwach opowiadają Marta Cwalina-Śliwińska i Łukasz Śliwiński (Czat Czwórki/Czwórka)
Marta Cwalina-Śliwińska na Malediwach
Marta Cwalina-Śliwińska na MalediwachFoto: Łukasz Śliwiński/Świat z bliska

Łukasz Śliwiński Na bezludną wyspę zabrali nas miejscowi. Osobiście nas zawieźli i zostawili na 6 godzin. Mogliśmy robić, co chcieliśmy. Ale nie wiem, jak długo dalibyśmy sobie tam radę

Goście Czwórki podróżują po świecie od 12 lat. Odwiedzili ponad 50 krajów na sześciu kontynentach. Ostatnio wrócili z podróży na Malediwy.- Od kilku lat Malediwy można zwiedzać indywidualnie, z plecakiem i na własną rękę. Z dala od pięciogwiazdkowych resortów - opowiada Marta Cwalina-Śliwińska, ale przyznaje, że do resortów też się wybrali. Tyle, że na wycieczkę krajoznawczą. 

Gdzie zaplanować nocleg, skoro namioty nie są na Malediwach dozwolone? Jak kupić najtańszy bilet? I co się tam jada? O tym m.in. w nagraniu audycji. 


Malediwy Malediwy

***

Tytuł audycji: Czat Czwórki

Prowadzi: Piotr Firan

Materiał przygotowała: Weronika Puszkar

Goście: Marta Cwalina-Śliwińska, Łukasz Śliwiński (podróżnicy, autorzy bloga "Świat z bliska.pl")

Data emisji: 24.10.2017

Godzina emisji: 16.07

kul/kk

Czytaj także

Road Trip Bus. Busem w pogoń za marzeniami

Ostatnia aktualizacja: 21.11.2016 18:34
Road Trip Bus to dwoje młodych ludzi, którzy pragną zwiedzać świat starym busem. Po obejrzeniu filmu "The Bucket List", czyli "Choć goni nas czas", stworzyli listę 100 marzeń podróżniczych i konsekwentnie je realizują.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Od Krakowa po Kaszuby. Zwiedzamy Polskę z Anną Piernikarczyk

Ostatnia aktualizacja: 05.10.2017 23:00
Nasz gość ma za sobą 1011092 kilometrów przebytej drogi. Bo przemierzanie naszego kraju to jej największa pasja. - Chcemy zwiedzać Polskę, bo jest piękna i fajna - mówiła Anna Piernikarczyk.
rozwiń zwiń