Kontrola pracy zdalnej. Dowiedz się, czy szef cię sprawdza

Ostatnia aktualizacja: 20.09.2020 10:51
Jak pracodawcy nas sprawdzają, kiedy wykonujemy prace zdalną? To jedno z pytań które postawimy w audycji.
Czas pandemii jest trudny dla każdego z nas, codziennego życie - zupełnie inne niż to sprzed kilkunastu lat.
"Czas pandemii jest trudny dla każdego z nas, codziennego życie - zupełnie inne niż to sprzed kilkunastu lat".Foto: shutterstock.com/Gladskikh Tatiana

Jak pracodawcy kontrolują naszą pracę, gdy obowiązki wykonujemy z domu? Okazuje się, że dzięki specjalnemu oprogramowaniu mogę to robić bardzo skutecznie. Jak pracodawcy nas sprawdzają, kiedy wykonujemy prace zdalną? Czy sumiennie pracujemy osiem godzin dziennie, a może przy pracy zdalnej liczy się bardziej efekt niż siedzenie przed komputerem? To sprawdzimy w drugiej części audycji. 

Czytaj także: 

Program rozpoczniemy od przetestowania nowej funkcji na Facebooku. Watch Together z założenia ma służyć do oglądania filmów z rodziną i znajomymi. To nie pierwsza taka funkcja. W końcu na FB są teraz pokoje do prowadzenia lekcji i konferencji. A co tak naprawdę robimy wspólnie w Internecie? Gramy? Oglądamy filmy? Czy rzeczywiście korzystamy z tych funkcji?

Zaprosimy także na serwis muzyczny. 

***

Na audycję TOP - Trochę Optymizmu Popołudniem zapraszamy w poniedziałek (21.09) po godz. 17.05. Program poprowadzi Kuba Marcinowicz.

kd

Czytaj także

"Desperados". Wielki powrót klasyka?

Ostatnia aktualizacja: 17.06.2020 12:02
Na rynku zadebiutowała trzecia odsłona kultowej serii gry "Desperados". Wszyscy miłośnicy strategii taktycznych mogą odetchnąć z ulgą. Wykonany z pieczołowitą dbałością o detale tytuł przywraca blask zapomnianemu już gatunkowi i zbiera bardzo pozytywne oceny.
rozwiń zwiń