Need More Clouds i Tony White - koncerty w Czwórce

Ostatnia aktualizacja: 22.05.2019 12:17
Need More Clouds i Tony White to artyści, których utwory znalazły się na składance "Będzie głośno". Koncert na żywo - 24 maja w studiu radiowej Czwórki!
Mat. pras.
Mat. pras.Foto: .

Piosenka "Dziewczęta wampiry" Need More Clouds została singlem promującym album. Koncert zagra także Tony White, czyli Maciej Badura - autor utworu "Tak jak chciałem", który również można usłyszeć na płycie.

Jako pierwsza na scenie wystąpiła tarnowska grupa rockowa Need More Clouds. Zespół powstał na początku 2013 roku. Wtedy dwunasto- i trzynastoletni muzycy, od początku postawili sobie za cel tworzenie własnych kompozycji. W rezultacie w lutym ubiegłego roku zespół udostępnił w internecie swój debiutancki materiał. Teksty do jedenastu autorskich utworów napisał wokalista Mikołaj Rękas. Całość wyprodukował przyjaciel zespołu -  Leszek Łuszcz, współpracujący na co dzień z takimi artystami jak Wilki, Maria Peszek i Julia Marcel.

Drugi tego wieczoru koncert - tym razem w klimacie hip-hopowym - to Tony White, raper i producent muzyczny pochodzący z Łodzi. To niezależność i swoboda twórcza pozwoliły artyście na wypracowanie własnego stylu. W lutym 2017 roku ukazała się pierwsza EP-ka rapera wyprodukowana na samplowanych bitach pt. "Kiedyś wyjadę". - Motyw wyjazdu przewijał się w moim życiu przez długi czas. Ostatecznie nie opuściłem mojego rodzinnego miasta, ale "wyjazd" stał się symbolicznym określeniem momentu zmian, przejścia z jednego życiowego etapu w kolejny - mówi artysta. Pół roku później Tony White wypuścił singiel "Tak jak chciałem", który w przeciwieństwie do wcześniejszych utworów cechuje elektroniczne brzmienie. Utwór znalazł się na składance "Będzie głośno!".

ZOBACZ WIĘCEJ Koncerty Czwórki >>>

***

Zaproszenia na koncert można zdobyć słuchając Czwórki. Fanów Needs More Clouds oraz Tony’ego White’a, którzy nie będą mogli na żywo uczestniczyć w koncercie, Czwórka zaprasza do słuchania koncertu o godz. 18.00 w audycji "Będzie głośno!" Damiana Sikorskiego w internecie na czworka.online, w systemie DAB+ i w urządzeniach mobilnych przez aplikację oraz do oglądania transmisji wideo na fanpage'u Czwórki na Facebooku.

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Formacja Ann zagrała w Czwórce. "Nasza muzyka to terapia"

Ostatnia aktualizacja: 23.02.2018 19:00
Zespół Ann to grupa założona w przez Annę Spławską - wokalistkę, autorkę tekstów i muzyki, a także pedagoga specjalnego.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Szpilersi zagrali w Czwórce. "Był boom i bengers!"

Ostatnia aktualizacja: 14.12.2018 19:00
Na naszej scenie hip-hopowy skład Szpilersi promował płytę "Boom Bengers". Ich występ to nagroda za wyróżnienie w konkursie "Wydaj płytę z Będzie głośno!".  
rozwiń zwiń

Czytaj także

Tony White: jestem obserwatorem życia

Ostatnia aktualizacja: 16.03.2019 11:00
Tony White to raper i producent muzyczny pochodzący z Łodzi. - Zależy mi na tym, by przekaz mojej muzyki był wyraźny. Nie opisuję wymyślonych historii tylko to, co rzeczywiście sam przeżyłem i jakie emocje mi towarzyszyły. Staram się uchwycić klimat prawdziwego życia - mówił w Czwórce. W naszym studiu zagrał też dwa numery na żywo.
rozwiń zwiń