Lata 80. w nowym wydaniu. Futurelight na scenie Czwórki. SŁUCHAJ TERAZ

Ostatnia aktualizacja: 18.06.2021 19:00
Zapraszamy na retransmisję koncertu zespołu Futurelight. - Prezentujemy nowe podejście do synthrockowych brzmień. Lata 80. ubieramy w nowoczesne wydanie - opowiadali w Czwórce członkowie grupy.
Futurelight na scenie Czwórki
Futurelight na scenie CzwórkiFoto: Bartosz Bajerski

Cztery żywioły, cztery światy, cztery punkty widzenia. Nie ważne kim jest każdy z nas. Nie ważne czym się inspirujemy. Ważne kim jesteśmy razem. Jesteśmy Futurelight Futurelight

KONCERTU SŁUCHAJ TUTAJ>>>

Muzycy Futurelight pochodzą z Łodzi i grająsynth-rocka. Ich utwór "Lust" wykorzystano w koreańskiej reklamie telewizyjnej popularnej marki i filmie wiralowym na Youtube, który osiągnął ok. 26 mln wyświetleń. W marcu i kwietniu 2017 roku zagrali w Polsce trasę koncertową z niemieckim zespołem Atlas Bird, a ch piosenka "L.O.V.E." cieszyła się dużą popularnością na liście przebojów audycji Damiana Sikorskiego.

Futurelight - L.O.V.E. (Official video) / Futurelight

Koncert Futurelight odbył się w studiu koncertowym Czwórki w ramach audycji "Będzie głośno" - 12 maja 2017 roku. Na retransmisję zapraszamy po godz. 19.00.

ZOBACZ TAKŻE: Koncerty Czwórki >>>

Posłuchaj
Klaudia Szafrańska Dominik Malik 1200.JPG
Klaudia Szafrańska: chcę widzieć więcej i czuć mocniej

W pierwszej godzinie programu Czwórkowe studio odwiedzi Paula Roma. O swoim mini-albumie mówi, że to "osobista muzyczna wizytówka zamknięta w 6-etapowej historii". - To opowieść o odwadze przekraczania granic, dojrzewaniu, stawaniu się kobietą i o nawiązywaniu głębokiej relacji z samą sobą. To intymny zapis przemyśleń, który został stworzony razem z wybitnymi muzykami i producentami: Jurkiem Zagórskim, Mateuszem Krautwurstem, Wojtkiem Traczykiem oraz Aleksandrem Orłowskim - mówi gość piątkowej audycji.

***

Na retransmisję koncertu Futurelight zapraszamy w piątek (17.06), po godz. 19.00. Audycję "Będzie głośno!" poprowadzi Damian Sikorski.

kul

 

Zobacz więcej na temat: Czwórka Alternatywa Rock

Czytaj także

Kwiat Jabłoni: w nowych piosenkach spełniamy swoje marzenia

Ostatnia aktualizacja: 02.12.2020 19:50
"Mogło być nic", a będzie płyta. Nowy krążek duetu Kwiat Jabłoni ukaże się dokładnie dwa lata po premierze debiutanckiej płyty - 5 lutego 2021 roku.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Dance Like Dynamite z "Litanią Kłamstw". "To niezaplanowany concept album"

Ostatnia aktualizacja: 28.05.2021 22:01
Zespół Dance Like Dynamite powraca z trzecim krążkiem długogrającym. "Litania Kłamstw" to płyta w całości po polsku. - Najlepiej słuchać jej od początku do końca. Wówczas ma się pełen obraz naszej muzyki - mówił wokalista i lider grupy Krzysztof Sadowski.
rozwiń zwiń