Martyna Pawłowska i Hubert Gasiul - gośćmi Damiana Sikorskiego

Ostatnia aktualizacja: 13.06.2024 09:20
Martyna Pawłowska jest ćwierćfinalistką ósmej odsłony programu The Voice of Poland i stoi na czele Diuli, z którym pracuje nad pierwszą płytą. 
Martyna Pawłowska i Duli promują singiel Błyszczysz.
Martyna Pawłowska i Duli promują singiel "Błyszczysz".Foto: mat. prasowe

W popularnym telewizyjnym show Martyna Pawłowska brawurowo wykonała m.in. piosenki "Gołębi puch" Lombardu i "What About Us?" z repertuaru Pink. Martyna Pawłowska jest wokalistką, autorką tekstów i muzyki. Ukończyła edukację artystyczną w zakresie sztuki muzycznej na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy. Obecnie wraz z Diuli pracuje nad debiutancką płytą. W skład zespołu wchodzą: Błażej Gawliński - perkusja, Michał Burzymowski - bas, Piotr Bogutyn - gitara, kompozytor, aranżer i producent muzyczny. Z artystką spotkamy się po godz. 20.00.

Po godz. 21.00. naszym gościem będzie Hubert Gasiul - muzyk sesyjny, kompozytor, perkusista. Dzisiaj debiutuje jako solowy artysta. Grał w zespołach: Wilki, Dezire , IKA, Roan, Mrs.Plastic, Nixes, Kamasutra, z Sebastianem Makowskim, Tomem Hornem, Upside Down, Schizma, Sidneyem Polakiem, Urszulą, Patrycją Markowską, Anią Rusowicz. Występował w Orkiestrze Męskie Granie 2016.

***

Będzie Głośno! - pod takim hasłem Czwórka promuje młodych, zdolnych, polskich muzyków niemających jeszcze kontraktu z żadną wytwórnią. Jest to program, który umożliwia nieznanym muzykom bezpośredni kontakt z radiem, a poprzez audycję pod tytułem "Będzie Głośno!" i listę przebojów dociera do słuchaczy. Aby znaleźć się w audycji należy wypełnić formularz zgłoszeniowy na stronie radiowej Czwórki. Zespoły, które zgłaszają się do programu, zapraszane są do audycji na żywo, mają okazję zaprezentować się słuchaczom zarówno w rozmowie, jak i mini koncercie akustycznym. Lista przebojów Będzie Głośno! zamieszczona jest na stronie internetowej Czwórki. Słuchacze mogą oddawać głosy na zespół, który przypadnie im do gustu, a przede wszystkim codziennie mają dostęp do playlisty z młodymi artystami. Utwory te są emitowane podczas audycji, co jest niezwykłe biorąc pod uwagę fakt, jak trudno jest młodym muzykom przebić się w rozgłośniach radiowych ze swoją twórczością.

***

Na audycję "Będzie głośno!" zapraszamy w piątek (14.06) o godz. 20.00. Program poprowadzi Damian Sikorski.

kul


Zobacz więcej na temat: Czwórka Pop Indie rock
Czytaj także

Smolik i Kev Fox wracają z nowym albumem. Jak brzmi "Belly of the Whale"? [WIDEO]

Ostatnia aktualizacja: 16.03.2024 14:00
Andrzej Smolik - wybitny polski producent - i Kev Fox - brytyjski songwriter, obdarzony hipnotyzującym głosem - ponownie łączą siły. Po ogromnym sukcesie pierwszego albumu artyści oddają w ręce słuchaczy drugi album zatytułowany "Belly of the Whale". W dniu premiery czwartego singla "5 Days" rozmawialiśmy z artystami w Czwórce.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Zalia z nowym singlem "znowu sam" i zapowiedzią drugiej płyty

Ostatnia aktualizacja: 21.03.2024 15:40
Zadebiutowała płytą "kocham i tęsknię", teraz odsłoniła pierwszą kartę nowego albumu. - ”Znowu sam" jest przede wszystkim o samotności w relacji - mówi Zalia w Czwórce i zdradza, jak powstaje jej nowy krążek.
rozwiń zwiń