Marco Kubiś: warto się czasem bać

Ostatnia aktualizacja: 11.01.2017 16:14
- Myślałem, że wciąż się boję rzeczy nieznanych, paranormalnych, ale gdy niedawno przygotowywałem pewien program zdałem sobie sprawę, że ja niczego już nie czuję. A przecież dobrze jest się bać - opowiadał Marco Kubis, czyli vloger Nocny Marco.
Audio
  • Marco Kubiś w swoich filmach i postach stawia na klimat. Jak je tworzy? (Pierwsze słyszę/Czwórka)
Marco Kubiś, czyli Nocny Marco i Kamil Jasieński w Czwórce
Marco Kubiś, czyli Nocny Marco i Kamil Jasieński w CzwórceFoto: Czwórka

Marco Kubiś To, co robię teraz to komedia grozy. Choć kiedyś kopiowałem zagraniczne rozwiązania, dziś robię wyłącznie swoje rzeczy

Marco Kubiś udziela się w wielu serwisach społecznościowych, skupił się jednak na robieniu filmów, bo - jak przyznał w Czwórce - nie chce się rozdrabniać. - Pierwszy "start" w sieci zrobiłem w 2012 roku, Mój kanał nazywał się wówczas "Marco prezentuje", ale dwa lata temu zamknąłem go i zacząłem robić to, co robię teraz i to jest to, czego naprawdę chcę. Od tamtej pory dużo już się nie zmieniło - wspominał w Czwórce Kubiś. Tłumaczył też, skąd wzięła się u niego fascynacja mrokiem. - Zawsze byłem fanem kina i literatury grozy: Drakuli, "Z archiwum X". Czytam też dużo "strasznej" literatury - mówił Kubiś.

W rozmowie z Kamilem Jasieńskim opowiadał, jak tworzy swoje produkcje i jak wygląda jego dzień pracy, zdradził też m.in. dlaczego ma problem z grami komputerowymi i opowiadał, czego na co dzień sam się boi.

Marco Kubiś Fenomen UFO, życie pozagrobowe - we wszystkim pewnie jest jakieś ziarno prawdy. Jest jeszcze mnóstwo rzeczy, o których wciąż nie wiemy, których ludzka nauka jeszcze nie zbadała.

***

Tytuł audycji: "Pierwsze Słyszę"

Prowadzący: Kamil Jasieński

Gość: Marco Kubiś (vloger znany jako Nocny Marco)

Data emisji: 11.01.2017

Godzina emisji: 8.15

kd

Czytaj także

"Toksyczny mściciel" - tak straszny że aż piękny

Ostatnia aktualizacja: 19.10.2016 10:10
- Jest to bez wątpienia film zły, ale inaczej. Według mnie prowadzi on jakiś rodzaj dyskursu z kinem z lat 60. - mówi dr Jacek Rokosz, znawca kina klasy B.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Wielkie Teorie Darwina” - będzie pierwszy polski "skecz show"

Ostatnia aktualizacja: 07.11.2016 13:38
- Pomysł na taki format filmowy mieliśmy w głowach już dawno temu i cieszymy się na tę produkcję. Powstały gęste, różnorodne odcinki, a w każdym z nich jesteśmy w kilku różnych światach - opowiadali w Czwórce jego twórcy, Marek Hucz i Janek Jurkowski, czyli Grupa Filmowa Darwin.
rozwiń zwiń

Czytaj także

George Lucas lubił szybkie samochody

Ostatnia aktualizacja: 12.12.2016 11:00
A dowiadujemy się tego z nowej biografii reżysera "George Lucas. Gwiezdne wojny i reszta życia". W Czwórce rozmawiamy o niej z aktorem Bartoszem Obuchowiczem, fanem "Gwiezdnych wojen", który zdradza nam, czego spodziewa się po najnowszej części sagi.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Fani "Gwiezdnych wojen": "Łotr 1" spełnia oczekiwania

Ostatnia aktualizacja: 15.12.2016 07:50
- To film na który czekaliśmy od "Powrotu Jedi". Ten film jest niesamowity, dźwięk i obraz przytłaczają widza - mówili w Czwórce fani "Gwiezdnych wojen" po obejrzeniu filmu "Łotr 1".
rozwiń zwiń