Od walk do uzależnień. Show-biznes staje na głowie?

Ostatnia aktualizacja: 27.06.2017 10:30
Tym razem cotygodniową wizytę w świecie celebrytów prowadzący "Pierwsze słyszę" Kamil Jasieński i redaktor naczelny "Vogule Poland" Patryk Chilewicz rozpoczynają od sportu. Co słychać w polskiej lidze MMA?
Audio
  • Najnowsze doniesienia Patryka Chilewicza ze świata show-biznesu (Pierwsze słyszę/Czwórka)
Patryk Chilewicz i Kamil Jasieński w studiu Czwórki
Patryk Chilewicz i Kamil Jasieński w studiu CzwórkiFoto: Czwórka
Posłuchaj też:
Patryk Chilewicz 20.06.2017 1200x660.jpg
"Perły" rodzimego i światowego show-biznesu

- Wielkimi krokami zbliża się zapowiadana walka Marcina Najmana i Trybsona, czyli Pawła Trybały - mówi Patryk Chilewicz. - Panowie mają już za sobą pierwszy pojedynek na prztyczki, wyzwiska i przepychanki - dodaje. Jaką rolę w ich potyczce spełniły ptysiowe słomki?

Ze świata sportów walki przenosimy się do muzyki. Jak donosi Patryk Chilewicz - gwiazdor polskiej piosenki Zenon Martyniuk jest obecnie twarzą jednego z białostockich sklepów. - W reklamie, w której pojawia się w nowej roli z gitarą, nasz król zmienił nawet tekst piosenki, tej o zielonych oczach - zdradza redaktor "Vogule Poland". Jak brzmi i wygląda przebój Zenona Martyniuka w nowej wersji?

Sprawdź też:
Karolina Korwin Piotrowska 1200x660.JPG
#Sława. "To rodzaj narkotyku, który wciąga"

Słuchając nagrania audycji dowiecie się też, jaki apel cesarz disco polo Sławomir Świerzyński wystosował do Ewy Farny oraz o jakie uzależnienie otarła się Edyta Herbuś.

***

Tytuł audycji: Pierwsze słyszę

Prowadzi: Kamil Jasieński

Goście: Patryk Chilewicz (redaktor naczelny "Vogule Poland")

Data emisji: 27.06.2017

Godzina emisji: 8.08

jsz/mg

Czytaj także

Polski show-biznes z przymrużeniem oka

Ostatnia aktualizacja: 09.05.2017 11:25
W maju w audycji "Pierwsze Słyszę" rozpoczynamy nowy cykl przygotowywany we współpracy z "Vogule Poland". W każdy wtorek nasze studio odwiedzać będzie autor i redaktor naczelny fanpage’a Patryk Chilewicz, który zna na pamięć solową dyskografię Beaty Kozidrak. 
rozwiń zwiń
Czytaj także

Świat celebrytów. Kto tym razem zasłużył na hype?

Ostatnia aktualizacja: 16.05.2017 11:20
W drugiej odsłonie Czwórkowego cyklu tworzonego we współpracy z "Vogule Poland" Kamil Jasieński i Patryk Chilewicz zajrzeli do świata muzyki. Nie była to jednak Eurowizja, którą przyćmiły inne wydarzenia z naszego podwórka.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Fryzury, "ciąża spożywcza"... plotki ze świata gwiazd

Ostatnia aktualizacja: 06.06.2017 12:15
Kto jest na topie, a komu spadają notowania? Jak co wtorek w Czwórce, Patryk Chilewicz, redaktor "Vogule Poland", relacjonuje, co ostatnio działo się w świecie celebrytów. 
rozwiń zwiń
Czytaj także

Prześwietlamy celebrytów. Tu liczy się przetrwanie

Ostatnia aktualizacja: 13.06.2017 11:00
Kto w tym tygodniu zajmuje czołówki tabloidów, a komu wyraźnie spadają notowania? O tym w Czwórce, jak w każdy wtorek, opowiada Patryk Chilewicz, redaktor naczelny "Vogule Poland".
rozwiń zwiń