Fryzury, "ciąża spożywcza"... plotki ze świata gwiazd

Ostatnia aktualizacja: 06.06.2017 12:15
Kto jest na topie, a komu spadają notowania? Jak co wtorek w Czwórce, Patryk Chilewicz, redaktor "Vogule Poland", relacjonuje, co ostatnio działo się w świecie celebrytów. 
Audio
  • "Vogule Czwórka" - odsłona trzecia. Patryk Chilewicz relacjonuje, co słychać m.in. u Julii Kamińskiej, Halle Berry i Krzysztofa Gojdzia (Pierwsze słyszę/Czwórka)
Patryk Chilewicz na Czwórkowych korytarzach
Patryk Chilewicz na Czwórkowych korytarzach Foto: Czwórka
Posłuchaj też:
Kamil Jasieński Patryk Chilewicz 663x365.jpg
Świat celebrytów. Kto tym razem zasłużył na hype?

- Ostatnio mogliśmy odnotować wielki powrót Julii Kamińskiej znanej przede wszystkim jako serialowa "BrzydUla". Być może ostatnio słabiej u niej z rolami, ale za to otworzyła nowy salon fryzjerski - opowiadał Patryk Chilewicz. Czy zatrudnieni tam specjaliści znają się na najnowszych fryzjerskich trendach?

Relacjonując wydarzenia ze światowego show-biznesu Patryk Chilewicz wspomina uwiecznione na fotografii problemy z niestrawnością amerykańskiej aktorki Halle Berry. - Pojawiła się na czerwonym dywanie w świecącej, srebrnej sukience. Złapała się za brzuch i od razu uznano, że jest w ciąży. A ona po prostu zjadła dobrze wypieczonego steka - przekonuje Patryk Chilewicz. - Warto dodać, że sukienka, którą na sobie miała jest autorstwa Gosi Baczyńskiej - wyjaśnia.

Sprawdź też:
vogule 1200x660.jpg
Polski show-biznes z przymrużeniem oka

A skoro o kreacjach mowa, to skąd gwiazdy biorą pokazywane na czerownych dywanach luksusowe ubrania? I jaką nietypową sesję zdjęciową zrobił sobie ostatnio znany wśród celebrytów lekarz Krzysztof Gojdź? Więcej o tym w nagraniu rozmowy z Czwórkowego studia.

Sprawdź cykl "Vogule Czwórka" <<<

***

Tytuł audycji: Pierwsze słyszę

Prowadzi: Mateusz Kulik

Gość: Patryk Chilewicz (autor i redaktor naczelny "Vogule Poland")

Data emisji: 6.06.2017

Godzina emisji: 8.14

jsz/mz

Czytaj także

Twin Peaks. Miasteczko grozy, w którym można dobrze zjeść

Ostatnia aktualizacja: 08.05.2017 14:56
Na ekranach telewizorów znów pojawi się kultowa tablica z napisem "Miasteczko Twin Peaks", a z głośnika popłynie motyw muzyczny Badalamentiego. - W tym serialu jedzenie jest wszędzie i znaczy więcej niż nam się wydaje. Pojawia się ono w kluczowych momentach - mówił dziennikarz Marcin Radomski.  
rozwiń zwiń
Czytaj także

#Sława. "To rodzaj narkotyku, który wciąga"

Ostatnia aktualizacja: 23.05.2017 14:00
- Udawanie, że celebryci i popkultura nie istnieją jest głupotą. To trzeba zaakceptować. Oni na nas wpływają. W czasach, gdy upadają autorytety okazuje się, że ostatnią nadzieją bywa celebryta - przekonuje w rozmowie z Michałem Piwowarkiem dziennikarka i felietonistka Karolina Korwin Piotrowska, której nowa książka "#Sława" pojawia się właśnie na półkach naszych księgarń.  
rozwiń zwiń