"Sucharbook" - by łatwiej zapamiętać suchary

Ostatnia aktualizacja: 25.09.2018 12:55
- W tej książeczce dostajesz oczywiste żarty, ale i przemycone smaczki - mówią autorzy "Sucharbooka". - Jest to dawka humoru dla tych, którzy z tą publikacją spędzą chwilę, posiedzą, przypatrzą się - dodają. 
Audio
  • Myku i Fafa opowiadają o "Sucharbooku" (Pierwsze słyszę/Czwórka)
Myku i Fafa
Myku i FafaFoto: Kamil Jasieński/Czwórka

"Sucharbook" to zbiór dowcipów w graficznej formie. Odnajdziemy tam scenki rodzajowe podzielone na miejsca, sytuacje życiowe. - Są tu też nowe żarty, wymyślone specjalnie do "Sucharbooka" - mówią zgodnie Myku i Fafa. 

Książeczka to 25 kartek i ponad 200 dowcipów. Jej twórcy polecają, by wykorzystać je na randce czy podczas rozmowy z szefem. - Chcieliśmy w końcu wydać coś fajnego i sprawdzić, czy taki produkt spodoba się widzom i fanom - przyznają zgodnie. 

Kto stworzył ilustracje do "Sucharbooka"? Czemu książkę można kupić tylko w internecie, z konkretnej strony? I co "Sucharbook" ma wspólnego z Akcją Pajacyk? O tym w rozmowie z audycji "Pierwsze słyszę". 

***

Tytuł audycji: Pierwsze słyszę

Prowadzi: Kamil Jasieński

Goście: Myku i Fafa (autorzy profilu Suchar Codzienny i książeczki "Sucharbook")

Data emisji: 25.09.2018

Godzina emisji: 8.26

pj

Czytaj także

Bartosz Zalewski: chapeau bas dla kłamcy! Wolę pokłamać trochę

Ostatnia aktualizacja: 29.05.2018 09:30
- Myślę, że wszystko jest zmyślone. W tym ostatnim specialu napisałem, że oparłem to na "zmyślonych faktach" - to przyjemne sformułowanie - mówi stand-uper Bartosz Zalewski. - Jeśli coś jest prawdziwe, to oczywiście ma swoją wartość, ale kłamstwo trzeba było jeszcze wymyślić - dodaje. 
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Weź wyjdź". Pierwszy krok do podróżowania

Ostatnia aktualizacja: 18.07.2018 12:55
- Chciałem udowodnić, że tak naprawdę w każdym miejscu w naszym pięknym kraju możemy znaleźć coś fajnego - mówił Patryk Świątek, autor bloga "Paragon z podróży" i książki "Weź wyjdź! Sztuka aktywnego odpoczywania".
rozwiń zwiń