X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

"Biało-czerwone Hi100rie" na 100-lecie niepodległości

Ostatnia aktualizacja: 19.02.2019 14:04
- To o tyle fajny projekt, że bez żadnych trąb państwowo-politycznych ludzie sami mogą powiedzieć coś o naszej wspólnej historii i o tym, co to znaczy współcześnie być Polakiem - tłumaczył Przemysław "Trust" Truściński.
Audio
  • O projekcie "Biało-czerwone Hi100rie" opowiadają jego twórcy (Pierwsze słyszę/Czwórka)
Łazienki królewskie w Warszawie
Łazienki królewskie w WarszawieFoto: irena iris szewczyk/shutterstock

"Biało-czerwone historie" to kampania, która od listopada do grudnia 2018 angażowała Polaków we wspólne świętowanie 100. rocznicy odzyskania niepodległości. Do udziału w akcji zaproszeni zostali również polscy artyści graficy - Przemysław "Trust" Truściński czy Dawid Ryski. Ideą przewodnią akcji było zachęcenie Polaków do tworzenia okolicznościowych zdjęć, grafik, filmów albo relacji z biało-czerwonym akcentem i ich publikowania na Facebooku lub Instagramie. - By za pomocą biało-czerwonych barw w różnych formach wypowiedzi, m.in. grafik, można było powiedzieć jak najwięcej na temat niepodległości i 100 lat przeróżnych historii - mówi Przemysław "Trust" Truściński. - Zachęcam do spacerów wzdłuż murów Łazienek. To forma dialogu między mną-twórcą, a wszystkimi osobami, które zechcą spojrzeć na te prace - tłumaczył.  

Z opublikowanych prac powstała wystawa dziesięciu dzieł, które można oglądać w Galerii Plenerowej w stołecznych Łazienkach Królewskich. Czyje prace można tam oglądać i co się na nich znajduje? O tym w nagraniu rozmowy ze studia Czwórki.

***

Tytuł audycji: Pierwsze słyszę

Prowadzi: Kamil Jasieński

Data emisji: 19.02.2019

Godzina emisji: 8.30

kd/pj

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

"Poland: above & around" - Polska z masztów telekomunikacyjnych

Ostatnia aktualizacja: 21.11.2017 10:23
Film powstał w trakcie podróży po Polsce, podczas której jego twórcy wspinali się na maszty telekomunikacyjne rozproszone po całym kraju. - Nasze trasa wiodła przez Kazimierz Dolny, Zakopane, po Śnieżne Kotły, a potem Świnoujście, Krynicę Morską i Giżycko - wspominali Aleksandra Łogusz i Maciej Margas.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Paweł Paniczko: nic mnie tak nie pociąga, jak fotografia architektury

Ostatnia aktualizacja: 09.01.2019 12:00
Paweł Paniczko został podwójnym zwycięzcą The Architectural Photography Awards 2018. Jego zdjęcie zostało wybrane najlepszym zdjęciem tego roku. 
rozwiń zwiń