"Breaking Bad" - starzy znajomi, nowe historie

Ostatnia aktualizacja: 02.09.2019 11:30
11 października w sieci pojawi się film "El Camino" opowiadający o losie Jessiego Pinkmana po zakończeniu fabuły serialu "Breaking Bad”.
Mural promujący serial Breaking Bad w Montrealu
Mural promujący serial "Breaking Bad" w MontrealuFoto: meunierd / Shutterstock.com

Obsypany nagrodami - w tym aż sześcioma statuetkami Emmy - serial powróci jako pełen metraż. Głównym bohaterem sequela będzie Jesse Pinkman, w którego ponownie wcieli się Aaron Paul.

W audycji także przyjrzymy się tegorocznej odsłonie Narodowego Czytaniea, z Mateuszem Jakubowskim porozmawiamy o jego wyprawie do Ameryki Południowej, gdzie szukał potomków pierwszych polskich emigrantów. Zajmiemy się także elektrycznymi hulajnogami. Czy na pewno są tak przyjazne dla środowiska?

***

Na audycję "Pierwsze słyszę" we wtorek (3.09) po godz. 7.05 zaprasza Kamil Jasieński.

kul


 

Zobacz więcej na temat: Czwórka hobby serial
Czytaj także

"Obsesja Eve", "Nielegalni", "Ślepnąc od świateł". Seriale na jesień

Ostatnia aktualizacja: 16.10.2018 13:30
- Bohaterka, wokół której kręci się akcja serialu "Obsesja Eve", jest seryjną morderczynią. Wpisuje się więc jeden z najchętniej oglądanych filmowych motywów – psychopatycznego mordercy – mówiła szefowa działu kultury "Elle" Anna Luboń.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Seriale, które przekraczają granice: "Euforia", "S-Town", "Line of duty"

Ostatnia aktualizacja: 15.08.2019 14:40
- Seriale to nie jest domena tylko telewizji czy serwisów streamingowych, ale także radia. "S-Town" jest arcydzydziełem w tej klasie - zapewnia dziennikarka i krytyczka filmowa Kaja Klimek.
rozwiń zwiń